Menu

En acayip aldatma resimleri, bu resimler katil eder : )


Bir erkeğin ve bir kadının birbirlerinde yakaladıkları ortak noktalar sonrasında sevgililik mertebesine çıktıkları oldukça sık görülen bir durumdur. İlişkilerin çoğunun kişilerin birbirlerinde yakaladıkları önemli noktaların birbirleriyle çok yakın seyirde gitmesiyle başlamaktadır.

Ancak bir ilişki içerisinde tek önemli noktanın da bireylerin kafa yapısı olarak birbirine uyum sağlaması olmadığı aşikardır. Bu durumların yanında bir yandan karşılıklı duyulan sevgi, karşılıklı duyulan saygı, tutku ve benzer duygular da ilişkinin gün be gün sağlamlaşması için oturtulması gereken temel yapı taşları rolündedir.

İlişkinin gidişatı boyunca da belki de en güç kazanılan duygu, güven duygusudur. Yaşadığımız yüzyılda insan ilişkileri oldukça garip bir hal aldığından belki de hem kadınların hem de erkeklerin birbirlerine en içten beslemeleri gereken güven duygusunu en son safhalarda eksik bir şekilde hissedebildikleri görülmektedir.

Bazı kişiler de belki de hayatlarında en büyük hatayı yaparak karşılarındakine gözleri kapalı güvenmektedir. İşte çoğunlukla da ilişkilerdeki “aldatmayla biten sonlar” bu tip güven meselelerinde gerçekleşmektedir. Kadınlar ya da erkekler bu durumda o kadar ileriye gidebilmektedirler ki, bazen bir ilişkide aldatan tarafın aldattığı tarafın en yakınından biriyle dahi birlikte olduğu görülür bir durum olmaktadır.

Bahsettiğimiz durumu tarif eden fotoğraflar ve inanılması güç olan aldatma gerçekleri ise şöyle;

1.

aldatilanlar-1


2.

aldatilanlar-2


3.

aldatilanlar-3


4.

aldatilanlar-4


5.

aldatilanlar-5


6.

aldatilanlar-6


7.

aldatilanlar-7


8.

aldatilanlar-8


9.

aldatilanlar-9


10.

aldatilanlar-10


 
Son 50 Yorum
 1. Anonim
 2. Ankaranin Reisi
 3. Ipek TekNefes
  • Anonim
 4. Karanlık Düşler
 5. fts
 6. tepegöz
 7. asuman
  • Anonim
 8. ali veli

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.