Menu

Ed1000 nedir ve tedavisi nasıl yapılır


sertleşme tedavisi

Ed1000 nedir ve tedavisi nasıl yapılır…

Ereksiyon sorunu erkeklerde cinsellikte sertliği sağlayamamak ve sürdürememek olarak bilinir. Ülkemizde ve dünyada 40 yaş üzeri olan erkeklerde en sık rastlanan sorun olarak bilinir. Bu sorun partnerinde hayatını etkilediğinden önemli bir sorundur. Üstelik, psikolojik sorunları da beraberinde getirdiğinden tedavi edilmesi gerekmektedir.

ed1000 tedavisi

Ed1000, penise kan akışını sağlayarak ereksiyonun olmasını sağlayan bir cihazdır. Ultrason dalgasına benzeyen, düşük yoğunluklu ses dalgaları ile çalışır. Oluşan bu dalgalar, peniste kan damarlarının yeniden oluşmasını ve var olanların kanla dolmasını sağlar. Gelişmiş bir mikro damar ağı, sertleşmenin olmasını sağlar. Damar ve şeker hastalıklarında sıklıkla karşılaşılan sertleşme sorunları bu tedavi ile çözümlenebilir. Kalp, hipertansiyon,şeker, prostat, parkinson, peyronie hastalarında sertleşme sorunu yaşanır işte bu hastalıklar ile oluşan sertleşme sorununda Ed1000 tedavisi ciddi manada sorun çözmektedir.

Ed 1000 tedavisi nasıl yapılır?

Öncelikle bir Ed kliniğine mutlaka gidilmelidir. Burada Ed1000 tedavisi için öncelikle değerlendirme yapılmaktadır. Yapılan bir fizik muayene sonrasında alınan testler değerlendirilerek tedaviye uygunluk ortaya çıkar. Ed1000 tedavisinde yaklaşık 6-12 seans arası uygulama yapılır. Haftanın iki günü yaklaşık 20 dakikalık uygulama ile tedavi başlar. İlk 6 seans 3 haftada biter, 1 ay ara verilerek sonrasında haftada 2 gün olacak şekilde 3 hafta daha tedavi uygulanır. Ed1000 tedavisi bir üroloji uzmanının kontrolünde yapılmaktadır. Bu nedenle doktor bazen tedavi süresinde ilaç takviyesi yapabilir.

Ed1000 tedavisi tamamen ağrısız ve acısız bir tedavidir. Bilinen hiçbir yan etkisi yoktur. Her seans sonrası hasta normal hayatına rahatlıkla dönmektedir. Ed1000 tedavisi her yaştan hastada rahatlıkla uygulanmaktadır.

40 yaş üzeri bir çok erkeğin yaşadığı sertleşme problemi bazen duygusal bazen de çeşitli hastalıklar ile oluşabilir. Stresin ve depresyonun etkisi ile oluşan problemler psikolojik tedavi ile düzelebilir. Hastaların bu durumda bir psikoloğa baş vurmaları önerilir. Fakat, çeşitli hastalıklar ile oluşan sertleşme problemleri bazen hastalık tedavi edilse bile çözümlenemeyebilir. İşte, bu tarz durumlarda kesinlikle Ed1000 tedavisi önerilir. Damar sertliği, kalp hastalıkları, şeker hastalığı, yüksek tansiyon bu hastalıklardan en önemlileridir. Bu hastalıklar erkeklerde sertleşme sorunu yaratırlar. Hastalığın tedavisi çok önemlidir ve kesinlikle yapılmalıdır.
Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.