Menu

Dünyanın en sevilen 5 süper kahramanı


süper kahramanlar

Tüm dünya tarafından çok sevilen ve geniş bir hayran kitlesi olan süper kahramanlar hakkında bir liste hazırlayalım istedik.

Hepimiz çocukken onlar gibi olmak istedik ve büyüdüğümüzde bile onlara hayran kaldık.

İşte, dünyanın en sevilen 5 süper kahramanı ;

superman


Süperman ; Aslında bir çizgi film olarak başlayan Süperman, filmi çevrilince tüm dünyaya yayılan bir star olmuştur. Kripton gezegeninden gelen bu adam bizim dünyamızda çok güçlüdür. Kötülerin düşmanı ve iyilerin yanındadır. hayatını gazetecilik yaparak kazanan bu süper adam, kimliğini herkesten saklar ve arkadaşı gazeteci Louis Lane’e aşıktır. Son çevrilen Demir Adam filminde Süperman’a farklı bir bakış açısı ile bakıyoruz. Bu nedenle mutlaka seyredin.

batman


Batman; Hiç bir süper gücü olmayan bir kahramandır Batman. Fakat Gotham şehrinin kurucusu olan zengin babası nedeni ile bu şehre bağlıdır. özel dizayn edilmiş giysileri, arabası ile harikalar yaratır. Kötülerle savaşarak, karizmatik bir kahraman profili çizer. Bu zengin ve dışarıya züppe gözüken kahraman gotik bir dünya yaratmıştır.

spiderman


Spiderman ; Spirderman çizgi romanla başlayan bir karakterdir. Filmi çekilince tam bir süper kahraman olmuştur. Bir genci örümcek sokması ile örümcek güçlerine sahip olur. Duvarlara tırmanır, ağ atar. Kötülerle savaşan bu kahramanın sevgili yönünden hiç şansının olmaması da cabasıdır.

wolverine


Wolverine ; Kötü bir geçmişi olan bu karakter, kemiklerinin adamentium ile güçlenmesi ile müthiş güçlere sahip olur. Aslında kurt adamdır. X-Men serisinde filmin en önde gelen karakteridir. Bu güçlü ve dik duruşlu adam diğer arkadaşlarını ve dünyayı korumak için savaşır.

iron man


İron Man ;  Zengin, yakışıklı, playboy ve süper kahraman. İron Man herkesin sahip olmak istediği tüm özellikleri taşıyan bir kahramandır. kendi buluşu olan kıyafet ve özel güçleri ile harika bir kahramandır. iron Man son yıllarda çıkan en dikkat çekici süper kahramandır.
Son 50 Yorum
  1. ben yiğit
  2. eren
  3. marvel hayranı
  4. yusuf yaman
    • ewwe
  5. ilhami demircan
  6. Anonim

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.