Menu

Dünyanın en pahalı spor ayakkabıları


dünyanın en pahalı ayakkabıları

Bir çift ayakkabıya 7 bin dolar para verir miydiniz? Sanırım bunun için insanın çok parası olması gerekiyor.

Üstelik dünyanın bu pahalı ayakkabıları spor ayakkabılar kategorisi için de üretilmiştir. Bu pahalı ayakkabılar adet olarak çok az sayıda üretiliyor.

İşte, dünyanın en pahalı spor ayakkabıları ;

nike foamposite


Nike Air Foamposite ;

Nike’nın ürettiği bu ayakkabıların değeri tam olarak 1.500 dolardır. Çocuklar için üretilen bu model, teknolojik olarak üst düzey konfor yaratan bir tasarımdır. Ayakkabının hiçbir noktasında sentetik bir malzeme kullanılmamaktadır.

christian louboutin


Christian Louboutin Rantus Orlato ;

Bu parlak kırmızı ayakkabıların fiyatı, 1.695 dolardır. Gerçek yılan derisi kullanılarak yapılan bu model, dünyanın en pahalı spor ayakkabıları arasındadır. Ayakkabıyı aldığınızda, içinden gerçek yılan derisi olduğuna dair özel bir garanti belgesi de çıkmaktadır.

jimmy choo


Jimmy Choo, Belgravia High Tops-Star Studded ;

Jimmy Choo, kadın ayakkabılarında dünyanın büyük bir markasıdır. 2.350 dolarlık etiketi ile bu erkek spor ayakkabı modeli, metalik yıldızlı çivili deri, süet ve kanvas üst gövdeden oluşmaktadır. Bu ayakkabıları firma, İtalya’da ürettirmektedir.

nike paranormal


Nike, ParaNorman Foamposite ;

Nike’nın Foamposite ParaNorman serisinin etiket fiyatı tam 3 .000 dolardır. Ayakkabı tabanları karanlık, duman efekti veren grafik görüntüler ve temalı sekmeleri parlaktır. Böylece özel efekti olan bir ayakkabı modeli ortaya çıkmıştır. Sadece  800 adet üretilen bu model, çok fazla ilgi çekmektedir.

nike dunk low


Nike Dunk Low Pro SB Paris ;

Sadece 202 adet üretilen modelin etiket fiyatı 3.500 dolardır. Fransız ressam Bernard Buffet tarafından dizayn edilmiştir. Bir sanat eseri kabul edilir.

geo basket


Rick Owens, GeoBasket ;

Madonna, Rihanna ve Nicole Riche Rick Owens tasarımlı ayakkabı tercih ediyorlar. GeoBasket, kahverengi iguana derisinden imal edilen sadece 10-15 çift üretilen bir modeldir. Model bu nedenle, 5.252 dolara satılmaktadır.

nike air mag


Nike Air Mag ;

Nike’ın geleceğin spor ayakkabısı diyerek çıkardığı bu model, tam 6.000 dolardır. Futuristik kabul edilen bu modelde pek çok tasarımcı birlikte çalışmıştır. 2015 yılında pazara çıkması beklenen bu model daha şimdiden pek çok kişi tarafından ayırtılmış durumdadır.

nike dunk low


Nike SB Flom Dunk High ;

7.500 dolarlık fiyatı ile Nike’nın en pahalı ayakkabısı olan model, sadece çok özel 1-2 mağazada satılmaktadır. Kırmızı, altın, siyah ve beyaz en çok talep edilen renkleridir. Ayakkabının ayak ve yan kısımları Gucci tasarımıdır.
Son 50 Yorum
 1. Mert
 2. Anonim
 3. aygun
 4. serpil
 5. Anonim
 6. ADMİN
  • Anonim
  • Anonim
 7. sex
 8. serhan
 9. jkjhkjlkjlj
 10. Anonim
 11. makhos
 12. makhos
 13. GDGVDGV
 14. ömer faruk
 15. Anonim
 16. ferdi baba
 17. ferdi baba
 18. ferdi baba
 19. ferdi baba
 20. ferdi baba
 21. Levent sonat
  • suleyman
 22. nuıo bhu
 23. spor ayakkabı

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.