Menu

Dünyanın en pahalı güneş gözlükleri


güneş gözlükleri

Genellikle yaz aylarında daha fazla kullandığımız güneş gözlüklerinin yararlarını mutlaka okumuşsunuzdur ya da biliyorsunuzdur. Tabi ki öncelikli olarak iyi ve kaliteli güneş gözlüklerinden kullandığınız zaman geçerli bu durum.

Bazı güneş gözlüğü markaları var ki, onlar sağladıkları faydadan ziyade, fiyatlarıyla öne çıkıyor. Bu güneş gözlüklerini sizler için araştırdık.

İşte, dünyanın en pahalı güneş gözlüklerinden öne çıkanlar;

chopard güneş gözlüğü


1. Chopard Güneş Gözlüğü – 400,000 Dolar.

Bu 400 bin dolarlık Chopard güneş gözlüğünün üzerinde 51 adet nehir elmas bulunmaktadır. Bunların toplamı da 4 karat’tır.  24 ayar altın saplarının uç kısmında yer almaktadır. Kimileri için ulaşılması kolay olan bu gözlük birçok kişi için bir servet değerinde.

dolce gabbana güneş gözlüğü


2. Dolce-Gabbana güneş gözlüğü – 383.609 Dolar.

Dolce ve Gabbana, dünyanın en iyi tasarımcılarından biri ve insanlara bu markayı elde etmek cazip geliyor. Yeni tasarımlarından olan DG2027B güneş gözlüğünde altın bir çerçeve ve kahverengi camlar kullanılmış. Sınırlı sayıda üretilen bu güneş gözlüğünü elde etmek için de bir servet harcamak gerekiyor.

shiels zümrüt güneş gözlüğü


3. Shiels Zümrüt Güneş Gözlüğü – 200,000 Dolar.

Shiels, son zamanlarda zümrüt malzeme ile yapılmış olan bir çift benzersiz güneş gözlüğü üretmiş. Bu gözlük, çok ince ve küçük bir ince altın çerçeve ile, camları ise otantik zümrüt taşlardan üretilerek yapılmış. Bu tarz bir güneş gözlüğüne sahip olmak için 200 bin dolar gibi astronomik bir rakamı gözden çıkarmak gerekiyor.

cartier panthere güneş gözlüğü


4. Cartier Panter Güneş Gözlüğü – 159.000 Dolar.

Cartier‘in bu tasarım gözlüğü benzersiz bir ürün. Çömelmiş panterli bir gözlüğe sahip olmak için 159 bin dolar ödemek gerekiyor. Gözlüğün sapları 18 ayar beyaz altından yapılmış olup, 561 adet kesim pırlanta ve 645 adet mavi safir kullanılmış. Cartier güneş gözlüğüne sahip olabilmek için özel sipariş verilmesi gerektiğini de belirtelim.

luxuriator güneş gözlüğü


5. Luxuriator Kanarya Elmas Gözlük – 65.000 Dolar.

Luxuriator Kanarya Elmas gözlük, Los Angeles’ta Franco tarafından yapılmıştır. Gözlüğün tüm gövdesinde bir dizi gömülmüş küçük elmas bulunmaktadır. 18 ayar altın çerçeveye sahip olan gözlük tam bir mücevher formunda tasarlanmıştır.
Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.