Menu

Dünyanın en pahalı gömleği Dünyanın en kaliteli gömleği


 

gomlek-1

Eton markasının ürettiği en pahalı gömlek

İsveç asıllı dünyaca ünlü ve lüks sayılacak ürünler üreten Eton markası, kuruluşunun üzerinden 80 yıl geçtikten sonra bu zamana istinaden çok özel bir gömlek ortaya çıkarmıştır.

Bu gömleğin her şeyden önce ilk dikkat çeken kısmı fiyatıdır. 23.000 Pound, yani 45.000 Dolar gibi bir rakama satılan bu gömlek; hem işleme tekniği olarak hem üzerindeki ince detayları ve gerekse süslemeleri olarak dünyada eşi benzerine rastlanamayacak bir gömlek özelliklerini taşımaktadır.

gomlek-2

Dokuma kısmı incelendiğinde, Mısır pamuğundan dokunmuş olduğu görülen bu gömleğin ayrıca damızlık kısımları ve kol düğmelerinin olduğu kısımlar da elmaslarla kaplanmıştır. Kelepçe kısımlarında da haricen göz kamaştırıcı elmaslarla dokunduğu söylenmektedir.

İlk olarak Los Angeles, Stockholm ve Milan gibi ülkelerdeki mağazalarında satışa sunulan bu gömlekler müşterilerine son nokta lüksü ve ihtişamı yaşatabilmek adına eşsiz bir imkan sunmaktadır. Gömleğin ne kadar iyi ve kusursuz olduğunu merak eden moda dünyasının pek çok önemli isminin mağazalara giderek bu gömleği yakın mercekten incelediği de söylentiler arasındadır.
Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.