Menu

Dünyanın en çok piercing’ine sahip kadını


elaine-davidson

Dünyanın en çok piercing’li kadını kimdir?

Herkesin hayatında farklı öncelikleri ve farklı takıntıları olmasından mütevellit olarak hayatta gerçekleştirilen çok farklı başarılar ve takıntılar var olmaktadır. Örneğin; bir erkeğin kendini dağcılık sektöründe geliştirmek isterken bir kadın bir sektör içerisinde pek çok firmayla çalışarak kendisini ok farklı alanlarda geliştirmek isteyebilir.

Bu verdiğimiz örnek çok genel ve basit bir örnek olduğundan, bunu daha özel hayata indirgeyebilmemiz mümkün olmaktadır. Yani bir kişinin hoşuna giden bir hobisi, ilgisini çeken bir yeteneği de ortaya çıkarsa onun üzerine gidebilmektedir. Ancak çok sayılı şekilde olan birey, bu tip isteklerini en uç noktaya taşıyarak Guinness Rekorlar Kitabı’na girmeye hak kazanacak noktalara gelmektedirler.

Buna örnek verilecek bir kişi de Elaine Davidson’dır. Öncelikle bir beğeni ve hobi gibi başladığı piercing taktırma işlemini yıllar geçtikçe aşırılaşacak derecelere getirmiş, kendisini “dünyanın en çok piercing takan kadını” rekorlar kitabına yazdırmıştır.

Kendisinin ilk rekor denemesi 2000 yılında gerçekleşmiş; o zamanlar vücudunda 462 adet piercing bulunmuştur. Rekorlar Kitabı’na ilk girişi bu şekilde olan Davidson, bununla yetinmemiş ve süregelen yıllar içerisinde sürekli kendisine vücudunun her bölgesine piercing yaptırmıştır.

Kendisi hemşirelik mesleğini yapan Elaine Davidson, bir de evlilik gerçekleştirmiş ve eşi aksine kendisi gibi piercinglerle dolu bir vücuda sahip değildir. Buradan bu görüntüyü sadece kendinde beğendiğine dair yorumlar da çıkartılmıştır.

Şuan vücudunda toplam 6925 adet piercing bulunan Elaine Davidson, sadece yüzündeki 192 piercing ile kendisine hayretle ve şaşkınlıkla bakanları gülümsemesiyle karşılamaktadır. Bahsettiğimiz bu piercinglerin 1500’ü vücudunun içerisinde, diğer kalanları da vücudunun değişik bölgelerinde dış kısımlardadır.

 
Son 50 Yorum
  1. Fatma Türkgeldi
  2. Adnan Olgun
  3. Leyla Başar
  4. Beste Burak Ercan
  5. Eryurt Kodak
  6. Reyyan Neriman
  7. Şevket Yurdakurban
  8. Χρήστος Ψαρρός

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.