Menu

Cadıları görüntülediler..


cadi-kadin-ve-kizi

İnternette “ilginç olaylar” başlığı altında her gün milyonlarca fotoğraf karesi veya video sitelere yüklenebilmektedir. Çoğu gerçekten insanı hayrete düşüren bu görüntülerin insan psikolojisi üzerinde yarattığı etkiler gereği, kişiler kimi zaman izlemekten huzursuz oldukları görüntüleri hemen kapatıp başka şeylere yoğunlaşmaya çalışmakta; eğer ki hakikaten dikkatini çeken bir şeyle karşılaşıyorsa da mutlaka o görüntünün aslını astarını araştırmaktadır.

Sözü edilen görüntülerden biri de geçmiş tarihlerde internete yüklenmiş, bu videonun Rusya’da bir ormanlık alanda çekildiği iddia edilmiştir. Videonun hikayesine göre, avlanmak üzere bu ortama köpeğiyle gelen bir avcının, köpeğinin görüntülerini çektiği esnada kamerada bir kadınla bir çocuğun görüntülerini görmesi üzerine donup kalmaktadır.

Bunun nedeni az sonra videoda da görebileceğiniz gibi küçük çocuğun yerden 3 metre yükseklikte asılı olarak duruyor olmasıdır. O görüntüden sonra, kameraya çekildiklerini fark eden kadın ve çocuğunun ise bir anda ortadan kaybolması çok daha ürpertici ve merak uyandırıcıdır.

İşte anlatılan hikayenin görüntüleri. Yorum izleyicilerin…
Son 50 Yorum
 1. ela devran
 2. melodi
 3. Orji Klç
 4. Orji Klç
 5. Bahar Korkmaz
 6. malo
 7. başak
 8. Gizem Nur Kasap
 9. Utku Yalçın
 10. yasemin
 11. hizli

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.