Menu

Burçlar ve korkuları hangi burç neyden korkar


KOÇ:

Etkinliği, atılganlığı, kendine aşırı güven ve aceleciliği ile bilinen Koç burcunun en büyük korkusu kendine bir hedef bulamamak ve etrafında fikirlerini paylaşacak insanların olmaması.

BOĞA:

Amaca bağlılığından ve sadakatinden ödün vermeyen boğa burcu insanı dış sebeplerden dolayı huzurunu kaybetmekten korkuyor.

İKİZLER:

İkizler burcu deyince akla ilk gelen pratik zeka ve konuşkanlık. Girdiği her ortamda kolayca varlığını hissettiren ikizlerin en büyük korkuları arasında konuşma yeteneğini ve ellerini kaybetmek yer alıyor.

YENGEÇ:

Çevresine ve sevdiklerine karşı son derece  koruyucu, duygusal, ve evcil olan yengeç burcu her ne kadar tuttuğunu koparan bir burç olsa da en büyük korkusu belaya bulaşmak…

ASLAN:

Yaratıcılığı ve etkileyiciliği ile bilinen aslan burcu  oldukça sahiplenici ve kıskanç karaktere sahip. Bu burcun en büyük korkusu ise çevresinde hiç kimsenin kalmaması…

BAŞAK:

Çevresinde olup biten her şeyi eleştiren, yargılayan ve her şeyden düzen bekleyen başak burcunun korkuları arasında hasta olmak ilk sırada yer alıyor.

TERAZİ:

Uyumluk ve dengeli sevgi deyince ilk akla gelen Terazi burcunun en büyük korkusu yanlış partner seçimi ve özel hayatında mutsuzluk..

AKREP:

Kin, tutku ve gücün simgesi akrep burcu insanı  en çok gücünü ve iktidaranı kaybetmekten korkuyor.

YAY:

Özgürlüğün savunucuklarından olan araştırmacı yay burcunun en büyük korkusu aradığını bulamamak…

OĞLAK:

Hesapçılığı ve başkalarının düşüncelerine önem vermesiyle bilinen Oğlak burcunun korkuları arasında “başkaları ne der” korkusu ilk sırada…

KOVA:

Son derece insancıl olan Kova burcu her ne kadar bağımsız gibi görünse de yalnız kalmaktan oldukça fazla korkuyor.

BALIK:

Hayalci ve duyarlı olan balık burcu oldukça duygusal.  Burcun en büyük korkusu duygularını ifade edememek.

Son 50 Yorum
  1. Nisa
  2. Elif
  3. Mrym
  4. Anonim
  5. Damla Güler
  6. deniz
  7. meryem
  8. hamide
  9. yavuz selim

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.