Menu

Bimcell tl yükleme


Ülkemizde geçerli olan büyük telekomünikasyon şirketlerinin yanında, bazı firmalar kendi telefon hatlarını piyasaya sürmekte ve dileyen müşteriler kendi maddi durumlarına göre daha uygun ve fırsatlı buldukları tarifeler oluyorsa hatlarını bu markalara taşımaktadırlar.

Bahsi geçen durumu büyük mağazalar zinciri olan BİM mağazası gerçekleştirmiş, yaklaşık  5-6 sene öncesinde “BİMCELL”i piyasaya sürmüştür. Bu hatta numarasını taşıyan kişiler faturalı hat sahibi olabilmekte ve isteklerine göre ya BİM mağazalarından, ya müşteri hizmetlerini arayarak veya internet sitesi üzerinden hatlarına TL yüklemesi yapabilmektedirler.

Buna göre mağazadan TL yüklemek isteyenler kasada kendi telefon numaralarını söyleyerek istedikleri miktarda TL yükletip ödemelerini yapabilmekte, isteyenler 444 4 551 nolu numarayı arayarak müşteri hizmetlerinden hatlarına TL yükletebilmekte, isterlerse de “www.bimcell.com.tr” isimli internet adresine girerek kredi kartlarını kullanıp TL yüklemelerini gerçekleştirebilmektedirler.
Son 50 Yorum
  1. ilhan şenel

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.