Menu

Ayrılmak isteyen erkek nasıl davranır


ayrılık baş

İlişkiniz hakkında bazı şeyleri en son fark eden kişi siz olabilirsiniz.

Eşiniz veya sevgiliniz şu an sizden ayrılmak istiyor olabilir.

Erkeklerin bazı hareketleri size bu mesajı rahatlıkla verebilir. İşte, ayrılmak isteyen erkeğin davranışları;

ayrılık1


Erkeklerde ilişkiden sıkılmanın ilk belirtisi telefonlarınıza cevap vermemesi ve aramamasıdır. Sizi aramaması, merak etmemesi, daha az önemsemesi demektir. Artık sürekli olarak arayan sizseniz ve konuşma esnasında isteksizlik varsa ilişkinizde tehlike çanları çalıyor olabilir.

Ayrılmak veya ilişkisini bitirmek isteyen erkekler, size sürekli olarak eleştiriler yapmaya başlar. Eskiden ne kadar kilo alırsan al benim için çok güzelsin diyen kişi şimdi çok kilo aldın, bu kıyafet çok kötü duruyor diye sürekli eleştiri yapıyor ve sizi beğenmediğini ima ediyorsa dikkatli olmakta fayda var.

ayrılık2


Size karşı ilgisini kaybeden ve artık sizinle vakit geçirmek istemeyen bir adamla birlikteyseniz dikkatli olun. Eşiniz ya da sevgiliniz hafta sonları ya da boş vakitlerinde sizinle vakit geçirmiyor ve arkadaşlarına daha fazla zaman ayırıyorsa ayrılık vakti geliyor demektir.

Eskiden uzun uzun konuşmalar ile sorunları paylaşırken şimdi artık hiçbir şeyi size anlatmıyorsa tartışmalardan kaçıyor ve sorunlar çözümlenemiyorsa ayrılık mesajı veriyor olabilir. Üstelik, en ufak tartışmalar büyük kavgalara dönüşüyorsa artık size tahammülü de kalmamış olabilir.

ayrılık3


Ayrılmak isteyen erkek yanında ki kadına dokunmak bile istemez. Artık sizi öpmüyor, dokunmuyor hatta sarılmıyorsa siz ne yaparsanız yapın bu ilişki bitmeye mahkumdur. Tatlı bakışmalar, gülümsemeler bile hiçbir şekilde yaşanmamaktadır.

Ayrılmak isteyen erkek tamamen kendi dünyasına döner. Diğer insanlar ile neşeli, mutluyken sizinle ciddi bir ifade ile konuşuyorsa ilişkiniz yıpranmış ve bitmek üzeredir. Bu durumda ilişkinizi kurtarmak istiyorsanız ya ilişkiye bir süre ara verilmelidir veya bitirilmelidir.
Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.