Menu

Antalya’da gezilmesi gereken en güzel yerler


Antalya’da gezilmesi gereken en güzel yerler, gezilecek yerler.

Antalya büyük bir aşktır. Bir kez gelirsiniz ve büyülenirsiniz. Kalbiniz bu şehirde kalır ve siz bir dahaki yaza kadar onu hep anımsarsınız. Bu nedenle 2013 yılının başında yazdan ufak esintiler verelim istedik, işte Antalya’da gezilmesi ve görülmesi gereken yerler;


Antalya Beach Park; Konyaaltı sahilde Antalya Belediyesi tarafından yapılan alanda, beach kulüpler, çocuk oyun alanları, restorantlar ve alışveriş merkezleri var. Herşeyi ile beşyıldızlı otel konsepti olan alanda aynı zamanda konser alanları da vardır.


Olympos, Çıralı Köyü; Kemerden hemen sonra olan Çıralı köyü, antik şehri, doğal güzelliği ile göz kamaştırıcı bir yerdir. Sakin ve huzurlu bir yaşam ve tatil geçirmek isteyenlerin başlıca tercihlerindendir.


Adrasan Koyu; Kemerin koylarından olan Adrasan, dünyaca meşhur bir tabiat alanıdır. Huzur ve sakinlik arayanların başlıca tercihlerindendir.


Düden şelalesinin denize döküldüğü Lara bölgesi.


Kalkan, Antalya’nın belkide en güzel denizine sahip, yüksek kayalıklar arasındaki denizin muhteşem turkuaz görüntüsü sizi sizden alır ve bambaşka bir yere götürür. Dinlenmek, eğlenmek ve bu doğal güzellikleri yaşamak Kalkan’da mümkün.


Kaş, herşeyi ile bir tabiat harikasıdır. Plajları, denizi ve muhteşem doğası ile Antalya’nın en şirin ilçelerinden.


Köprülü Kanyon, rafting meraklıları ve doğal yapısı ile her zaman dikkatleri üstüne çeker. Yaz aylarında Antalya’da 40 derece sıcaklıklar varken, Kanyonda sıcaklık düşüktür. Bu doğa harikası alanı mutlaka gezmek için vakit ayırın.
Son 50 Yorum
  1. Ümraniye Rent A Car
  2. Yüce Rent A Car
  3. Yüce Rent A Car
  4. Anonim
  5. Emre Kışla
  6. DİLARANURTOKMAK@GMAİL.COM

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.