Menu

4 bacaklı kadın, insan yüzü şeklinde yılan..


İnsan ve hayvan bedeninin yaradılış sürecinde, birleşme ve döllenme meydana geldiği andan itibaren yumurtalıklarda bir bebek oluşumu başlamakta ve fetus gün geçtikçe kodlanan DNA’sıyla birlikte büyümeye devam etmektedir.

Bu süreçlerde hayvanlarla insanların doğum yapma süreçleri cinsten cinse farklılık gösterebileceği için her fetusun gelişme süreci ve dünyaya gelme süreçleri farklıdır. Bazen bazı doğumlarda bizleri hayretlere düşürecek görüntülere de şahit olabildiğimiz görülmektedir.

Normal formundan oldukça farklı olarak dünyaya gelen bu canlılar; insan yavrusu, kedi yavrusu, köpek yavrusu, fare yavrusu vb. şeklinde onlarca şekilde örneklendirilebilecek şekillerde olabilmektedirler. Örneğin; geçmiş yıllarda doğuştan 4 adet bacağı olan bir kız çocuğu dünyaya gelmiş, bu şekilde büyümeye devam etmiş ve evlilik çağına gelmiş bir kadın olduğunda da aşağıdaki fotoğraf örneklerinde görecek olduğunuz gibi dört bacağıyla yaşamaya gayet alışmıştır.

Bunun dışında aynı fiziki form değişikliği hayvanlarda da meydana gelebilmiş, yine altta göreceğiniz örneklerde yavru bir kedinin annesinin karnında gelişim sürecinde yaşanan bir aksaklıktan dolayı çift yüzle doğduğu görülmüştür. Yine kedi türünün başına gelen bir farklılık ise bir kedinin doğuştan tıpkı kuşlar gibi kanatlı doğması ve süreç ilerledikçe bu kanatların da kendisiyle birlikte büyüyerek oldukça dikkat çekici hale geldiği gözlemlenmiştir.

4 bacağı olan bir kadın insan yüzü şeklinde yılan


 Kuyruklu çocuk


 çift yüzlü kedi

 kanatlı kedi
One Response
  1. Mine Kul

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.