Hediye bayanlara hediye sürprüz hediye bayanlara alınacak hediyeler
Menu

Yılbaşı için Bayanlara alınacak 10 güzel hediye

Yılbaşında ne hediye alacağınıza karar veremediyseniz ve zorlanıyorsanız  işte size birkaç öneri.

Yılbaşının yaklaştığı şu günlerde hepimizin aklında ‘Acaba ne hediye alsam?’ sorusu var. Özellikle erkekler hediye alma konusunda kadınlara oranla daha çok zorlandıkları için bu süreç bir kabusa dönüşebilir.

Hediye alma konusunda başarısız olan erkekler ve henüz ne alacağına karar veremeyen kadınlar için kadınlara alınabilecek en iyi 10 hediyeyi şeçtik.
KIRMIZI SATEN AYAKKABILAR
Yılbaşının rengi kuşkusuz ki kırmızıdır. Kırmızı, saten ve yüksek topuklu bir çift ayakkabıya hangi kadın hayır
diyebilir ki!

İSME ÖZLE AJANDA

Hediye edeceğiniz kişinin ismi ajandanın bazı sayfalarındaki görsellerin içerisine yerleştiriliyor. Örneğin gökyüzüne, suya hatta dağlara bile sevdiğinizin ismini yazdırabilirsiniz

ETKİNLİK BİLETİ

En sevdiği sanatçının konserine önlerden iki kişilik bir bilet! Eğer hediye alacağınız kişi kız arkadaşınızsa bu hediye baş başa güzel bir gün geçireceğinizin garantisi olabilir.

DÜNYA YEMEKLERİ VEYA YÖRESEL YEMEKLER KİTABI

Yemek yapmayı seven ve değişiklikten hoşlanan bayanlar için ideal bir hediye. Ayrıca her kitapçıda bulabileceğiniz bir ürün olduğundan onu bulmak için saatlerinizi harcamanıza gerek yok.

KOKULU MUMLAR

Rahatlatıcı, canlandırıcı veya stres azaltıcı aromaterapik etkilere sahip mumlar piyasada kolayca bulunabiliyor.

KİŞİSEL FOTOĞRAF KİTABI

Yakın arkadaşlar ya da sevgililer için ideal bir hediye. Hediye edeceğiniz kişinin en güzel fotoğraflarını toparlayıp kitap haline getiriyorsunuz. Böylece çerçeve içinde fotoğraf hediye etme gibi bir klasiğin çok ötesine geçmiş oluyorsunuz.

BAYANLARA ÖZEL YILBAŞI SEPETİ

Marketlerde satılan tipik yılbaşı sepetlerine benzer şekilde kendi ellerinizle hazırlayacağınız bir hediye. İhtiyacınız olan sadece bir sepetin içine hediye alacağınız kişinin kitaptan, çikolataya, el kreminden, çoraba kadar sevdiği birçok şeyi koymak.

SEVDİĞİ BİR DERGİNİN ABONELİĞİ

En çok okuduğu derginin 1 yıllık aboneliği onu çok mutlu edecektir.

AY YILDIZLI YA DA SEVEBİLECEĞİNİ DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ PIRLANTA KÜPELER

Eğer hediye almaya iyi bir bütçe ayırdıysanız ve karşınızdaki insanın hayatınızda özel bir anlamı varsa seçeceğiniz hediye pırlanta olmalı. Bilginiz olsun: Hediyenizin beğenilmemesi gibi bir ihtimal yok!

SUYA DAYANIKLI MP3 ÇALAR

Eğer hediye almaya iyi bir bütçe ayırdıysanız ve karşınızdaki insanın hayatınızda özel bir anlamı varsa seçeceğiniz hediye pırlanta olmalı. Bilginiz olsun: Hediyenizin beğenilmemesi gibi bir ihtimal yok!

Denizde, havuzda hatta banyoda bile kullanabileceği bu MP3 çalar, kendine kalmak istediği anlarda hep yanında taşıyacağı güzel bir hediye olacak.

guncel.net
6 Comments
  1. Ahmet Gurbuz Cevapla
  2. BAHAR Cevapla
  3. hediyelik Cevapla
  4. Bellatrix Black Lestrangen Cevapla
  5. Hediye Cevapla
  6. Mehmet Kandemir Cevapla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.