Yılbaşı hediyeleri – erkek
Menu

Yılbaşı hediyeleri – erkek

Kadınlar, erkeklere hediye alma konusunda sıkıntı çekerler. Çeşidin azlığı ve erkeklerin aksesuar kullanımı konusunda kısıtlı olmaları nedeni ile erkeklere hediye almak zordur. Önümüz yılbaşı, sevdiğimiz erkeklere hediyeler alınacak. İşte hediye seçenekleri;

Yıllar boyunca, erkeklere alınan hediyelerin başında hep gömlekler geldi. Çünkü onların da en çok giydiği ve çabuk eskittiği giysi hep gömlek olmuştur. Gömlek, hep bu nedenle hediye listesinde 1. Sıradadır. Fakat bu sene, bir farklılık yaratarak kazak, hırka ve süveterlere bir göz gezdirmekte fayda var. Bu sene, erkek modasında hırkalar ve kazaklar rengarenk ve şık. Özellikle balıkçı yaka kazaklar gene çok moda olmuş durumda.

Şık bir kravat seçmek isterseniz, seçenekler çok fakat dikkat edilmesi gereken şey seçilecek olan kravatların bu sene kontrast yaratacak renklerde olması.  Biraz giydiği takımların ve gömleklerin renklerine bakın ve örneğin. Mavi gömlek, lacivert takımların içine bordo, sarı kravat seçimi yapılabilir. Bu sene düz renklerde ve kendinden dokulu kravatların senesi unutmayın.

Herhalde hepimiz sevdiğimiz adama parfüm almışızdır. Ama parfümün ona ten uyumu sizce var mı? Baharatlı, çiçek kokuları olduğu gibi egzotik kokular da seçebilirsiniz. Sitemizde en çok tercih edilen erkek parfümleri ile ilgili bir makalemiz var, okumanızı öneririz.

Güzel bir evrak çantası ile şıklığını tamamlayabilirsiniz. Özellikle bazı markaların spor, klasik karışımlı tasarımları çok şık etkiler yaratıyor. Hatta üzerine ismini bile yazdırabiliyorsunuz. Biraz araştırın.

Eğer, sigara içen bir eşiniz ya da sevgiliniz varsa, kesinlikle çakmak modellerini de inceleyin deriz. Çakmakların da üstüne isim soy ad yazılabiliyor.
Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.