Ünlü isimlerin öldüğü ünlü oteller
Menu

Ünlü isimlerin öldüğü ünlü oteller

swissotel bangkok

Ünlü isimler sürekli otellerde konaklamak zorundalar. Kaldıkları oteller de hem lüks hem de ünlü oteller olabiliyor. En son 48 yaşındaki Whitney Houston Beverly Hilton Hotel Kalifornia’da ölü olarak bulundu. İşte sizlere diğer ünlü isimlerin öldüğü ünlü oteller

lorraine motel

Lorraine Motel – Memphis / Tennessee: 4 Nisan 1968 tarihinde ünlü Afro-Amerikan  sivil haklar hareketi lideri, Nobel Barış Ödülü sahibi Martin Luther King, kaldığı Lorraine Motel’in balkonunda vurularak öldürüldü.

hotel d!alsace

Hotel d’Alsace – Paris / Fransa: İrlandalı ünlü yazar Oscar Wilde 46 yaşındayken geçirdiği uzun bir hastalık sonucu 1900 yılının Kasım ayında bu otelde yaşamını kaybetmişti. Eşcinsellik ve oğlancılıkla suçlanan Wilde, kaldığı hapishanede hastalandı. Hastalığı nedniyle serbest bırakıldı ama iyileşemedi ve beş parasız bir şekilde öldü.

hard rock hotel

Seminole Hard Rock Hotel ve Casino – Miami / ABD: 8 Şubat 2007 tarihinde öldüğünde 39 yaşında olan Anna Nicole Smith, gribe bezner bir rahatsızlık geçirmekteydi. Tıbbi tedaviyi reddeden Smith, kendi kendine ilaçlar alıyordu. Otel odasında ölü olarak bulunduğunda etrafında birçok ilaç ve enjeksiyon bulunmaktaydı.

ambassador hotel

Ambassador Hotel – Los Angeles / ABD: Robert F. Kennedy, Demokrat partinin başkan adaylığı yarışında Los Angeles seçimlerini kazandıktan sadece birkaç saat sonra, 5 Haziran 1968 tarihinde Ambassador Hotel’in mutfağında Flistinli bir göçmen olan Sirhan tarafından vurularak öldürüldü.

Place Vendôme, amb el Hotel Ritz a l´esquerra

Ritz Hotel – Paris / Fransa: Dünyanın stil ikonu olarak adlandırılan Coco Chanel, 30 yıl boyunca Paris’teki Ritz Hotel’in lüks süit odasında yaşamış. 10 Ocak 1971 tarihinde, bu otelde öldüğünde 87 yaşındaydı.

swissotel bangkok

Swissotel Nai Lert Park Hotel – Bangkok / Tayland: David Carradine2009 yılında bir oda hizmetçisi tarafından cansız bedeni bulunduğunda 72 yaşındaydı. Bulunduğunda ellerinden ve genital bölgesinden dolaba asılıydı. Başka bir kişinin de odada olduğu konusu gündemdeydi. Ancak sapkın bir cinsellik eğilimi olduğu kesindi.
One Response
  1. Anonim Cevapla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.