Tehlikeli arkadaş tipleri
Menu

Tehlikeli arkadaş tipleri

arkadaş baş

Hayatımız boyunca arkadaşlıklar kurar ve onlar ile hayatı daha çekilir bir hale getirmeye çalışırız. Fakat öyle arkadaşlarımız vardır ki, bize sıkıntı verir, hayatı zehir eder. Bu nedenle kaçınılması gereken arkadaşlar listesi hazırlayalım istedik. İşte o liste ;

dedikoddu

Dedikoducular ; Size bütün arkadaşlarınızın dedikodusunu yaparlar. Fakat unutulmaması gereken şey, diğer arkadaşlarınıza  da sizin dedikodunuzu yapmalarıdır.

kararsız

Kararsızlar ; Onlarla birlikte hiç bir şey yapamazsınız. Nereye gidelim? ne yapalım? üstelik hayatlarını dinlemekten de sıkılırsınız.

arkadaş düşman

Arkadaş-Düşman ; Sizin çok yakın arkadaşınız gibi durular fakat arkanızdan yapmadıklarını bırakmazlar. Hakkınızda konuşurlar, işlerinizi baltalarlar size çok samimidirler fakat sizin kötülüğünüz için uğraşırlar.

plansız

Plansızlar ; Hayatları dahil hiç bir plan yapmazlar ve sürekli sıkıntıları vardır. Uzun süren arkadaşlıklarda, sizin de dengenizi bozarlar.

dağınık

Dağınıklar ; iş hayatı, aşk hayatı, arkadaşlıkları ve herşeyi dağınık olanlar zamanla sizi de kendilerine benzetirler.

face arkadaşları

Face arkadaşları ; Facebook’tan arkadaş olduğunuz insanları asla hayatınıza tanımadan sokmayın.

negatif insan

Sinirliler ve negatifler ; Bütün pozitif enerjinizi emerler. Sürekli dert dinlemek, bağırtı, gürültü hayatında kim ister ki?

takıntı

Takıntılılar ; Takıntı bir psikolojik rahatsızlıktır ve uzak durun.
One Response
  1. md07 Cevapla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.