Sevdiğiniz renge göre nasıl bir aşıksınız
Menu

Sevdiğiniz renge göre nasıl bir aşıksınız

renk baş

Sevdiğimiz insanların sevdiği renkler ile nasıl bir aşık olacaklarını ve olduklarını rahatlıkla anlayabilirsiniz. Çünkü, kişiliğimiz ve renkler birbiri ile çok bağlantılıdır. İşte renkler listesi ;

renk1

Kırmızı ; Kırmızı daima aşkın ve tutkunun rengidir. Genelde kırmızı renk seven kişiler, heyecan verici ve canlıdır. Bu insanlar aşka daima hazırdır ve monoton aşklar yaşamazlar. Kendine güvenen, coşkulu ve kontrol edilmesi zor dik başlı aşıklardır.

Yeşil ; Favori rengi yeşil olan insanlar genelde huzur verici ve sakindirler. Şefkat ve istikrar aşk hayatlarında çok önemlidir.  Güven ve huzur veren renk olan yeşil, aynı zamanda üretken ve yaratıcı olmamızı sağlar.

renk3

Siyah ; Siyah rengi seven kişiler, tutkuludur. Genelde baskıcı aşıklar olurlar. Yoğun ve dolu dizgin aşk yaşamayı severler.

Mavi ; Sakinliğin ve kavgasız ortamların rengidir. Favori rengi mavi olanlar, güven ve sadakat için yaşarlar. Şüphe duyduklarında ilişkiyi hemen bitirirler. Genelde tutkulu ve bağlanan aşıklardır.

Mor ; kendine güven, denge ve asil ruhların rengidir. Moru seven insanların sanata düşkünlüğü vardır ve hayal dünyaları geniştir. Yaratıcıdırlar. Aşık olmak için beklerler ve ararlar. Bulduklarında da kolay kolay kopmazlar.

renk4

Pembe ; İnsanların kendilerini rahat hissettikleri bir renktir. Favori rengi pembe olanlar neşeli ve eğlenceli aşıklardır.

Sarı ; sarı rengi sevenler, hırslı ve entelektüel zeka sahibidir. Genelde aldatmaya meyilli olan tipler bu renkten çıkar. Dikkatli olmakta fayda vardır.

rennk

Beyaz ; Beyaz rengi sevenler kibar, alçak gönüllü insanlardır. Aşk konusu çok önemlidir ve sadıktırlar.

Kahverengi ; Dengeli aşk hayatına sahip olan insanlar genelde kahverengi severler. Sakin ve paylaşımcı bir aşk hayatları vardır.

Turuncu; Duygusal insanlardır. Heyecanlı ve canlı ilişkiler yaşarlar.
One Response
  1. canan Cevapla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.