Rolü için çirkinleşen 5 artist
Menu

Rolü için çirkinleşen 5 artist

roller

Filmlerde bazen oyuncular kilo alıp çirkinleşiyor ve ödüllü filmlerde oynuyor. Muhteşem kadınların rolleri uğruna çirkinleştiği filmlerden derleme yaptık. işte muhteşem sinema artistlerinin rolleri uğruna çirkinleştikleri filmler ;

nicole

Nicole Kidman, Hours ; Ünlü roman yazarı Virginia Wolf’un hayatının anlatıldığı filmde Nicole Kidman  müthiş bir değişim yaşamış ve bu rolle oskar ödülünü 2003 yılında almıştır. Saatler filşminde bu kadar güzel bir kadının şekil değiştirmesi şaşırtıcıdır. charlize

Charlize Teron, Monster ; Yukarıda ki resmin Charlize Teron olduğuna inanmak çok güç değil mi? Amerika’nın seri katili olan Aileen Wuornos’u canlandırdığı Monster filminde aktirist, Oskar ve Altın Ayı ödüllerini almıştır. Bu makyaj oyuncuya yaklaşık 3 saat kadar sürede uygulanmıştır.

gwyneth

Gwyneth Paltrow, Shallow Hal ; Bu sene dünyanın en çekici kadınları arasında 1. sırada yer alan Gwneth Paltrow Shallow Hal filminde  Rosemarry rolünde obez bir kadını canlandırmıştır. Bu filmde tanınmayacak hale dönüşen yıldız performansı ile büyülemiştir.

swank

Hillary Swank, Boys Don’t Cry ; Erkekler ağlamaz filminde cinsiyeti değiştirme ameliyatı olacak olan Teena Brandon’u canlandıran oyuncu tam bir erkek kılığına girmiştir. Bu film ile Oskar alan oyuncu, hala bizi şaşırtmaya devam etmektedir.

salma hayek

Salma Hayek , Frida ;  Ünlü ressam Frida Kahlo’yu canlandıran Salma Hayek,  harika bir performans sergilemiştir. Kaşlarının bitişik olması ve bıyıklarına rağmen hala güzelliğini koruyabilmiştir. Bu filmi seyretmediyseniz mutlaka seyredin.
One Response
  1. Ezgi bobur Cevapla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.