Patrona kendinizi sevdirin
Menu

Patrona kendinizi sevdirin

346046.TIF

Çalıştığınız firmada patrona kendinizi sevdirmek, işiniz açısından çok önemlidir. Böylelikle, hem huzurlu hem de çok güvenilen, kalıcı bir eleman olabilirsiniz. İşte, patrona kendini sevdirmek,

Business start

Bilmediğiniz ve anlamadığınız konuları mutlaka sorun ve detaylı bilgi isteyin. Bu, sizin işinize önem verdiğinizi gösterir.

iş2

İnsiyatif almaya çalışın.  Sormadan, danışmadan karar verebilin ve bu konuda kendinize güvenin.

iş3

Patron için hayatı kolaylaştırın ve onun çalışma alışkanlıklarını edinmeye çalışın. Patronunuzun üstündeki işlere yardımcı olamaya çalışın. Bunu yaparken, onu gözlemleyin ve onun çalışma alışkanlıklarını kullanmaya çalışın. Sonuçta, iş onun işi ve siz ona yardımcı olduğunuz için maaş alıyorsunuz. Bu durumda, onun çalışma prensipleri ile çalışmak, onun hoşuna gidecektir.

iş4

Şirket içindeki dedikodulara karışmayın. Unutmayın, şirket içinde ne konuşulursa mutlaka patron duyacaktır. Birileri fısıldayacaktır. Bu nedenle dedikodulardan uzak durun.

iş5

Diğer çalışanlara hızlı bir şekilde adapte olun. İyi yapılan işleri kıskanmayın, takdir edin. Böylece çalışma arkadaşlarınız sizi sevecektir.

iş6

Yaptığınız hataları ört pas etmeyin. Hata yaptığınızı kabul edin ve hızla telafi edin.

adapte olmak

İşe her zaman erken gidin ve çıkmak içinde dakika saymayın.

 
Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.