Menu

O kız size aşık mı

aşk baş

Kadınları anlamak inanın çok zordur. Tüm dünya bu konuda düşünseler de onların bazı hareketlerine anlam verememektedir. Hayır derken aslında içinden evet diyen tek varlık kadınlardır. İşin garip yanı da bunu karşısında ki erkeğin anlamasını isterler. Peki bir kadının size aşık olup olmadığını nasıl anlarız. İşte işaretler;

aşk1

Sizinle birlikte olduğu zamanlarda kendine bakıyor ve saçlarına, makyajına özen gösteriyor mu? Kadınlarda aşık olmanın birinci işareti kendine çok daha fazla bakmaktır. Makyajı, kıyafetleri ve parfümü olduğundan farklıysa size aşık oluyor demektir.

Kadınlar genelde aşık olduklarında karşılarında ki erkeği çok dikkatli dinlerler. Ağzınızdan çıkan her söze dikkat ediyor ve sıkılmadan sizi uzun süreler dinliyorsa size aşık olmaya başlamış demektir. Özellikle spor ve erkek arkadaşlarınızdan bahseden biriyseniz hiçbir kadın bu tarz muhabbetleri dinlemek istemez.

aşk2

En imkansız anlarda bile size zaman ayırabiliyor mu? Çok yoğun çalışırken veya akşam çıkılamayacak bir saatte bile yanınıza geliyorsa bu kadın size değer veriyor demektir. Sizinle vakit geçirmek için her fırsatı değerlendiren ve sürekli organizasyon yapan kadın sizden etkilenmiştir ve aşık oluyordur.

Konuşurken sizinle göz teması kuramıyor ve elleri ile oynuyorsa çok utangaç bir aşıktır. Sürekli gözlerini gözlerinizden alamıyorsa artık ilişkinin başlamasının vakti gelmiştir. Sabırsızlık vardır.

aşk3

Aşık olan kadınlar merak ederler. Neredesiniz? Kiminlesiniz? Ne yapıyorsunuz? Çaktırmadan yakın arakadaşlarınızdan istihbarat almaya çalışırlar. Sizinle hiç ilgilenmiyormuş gibi görünen fakat sürekli yanınızda olan bir kadın emin olun aşıktır. Sizi hiç umursamadığı halde niye sürekli sizinle birlikte bir yerlere gidiyor? Umursamamak gibi görünmek aşkın kadınlarda 1. Kuralıdır.

Unutmayın, siz bir kadının üstüne ne kadar giderseniz o oranda kendini geriye çekecek ve sizi arkasında sürükleyecektir. Fakat, aynı zamanda kadınlar net ve sert erkekleri severler. Yani duygularınızı direk açın ve arkasında sürüklenmeyin.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.