Nefes nefese yapılacak extrem tatiller
Menu

Nefes nefese yapılacak extrem tatiller

extrem geziler

Geleneksel tatil anlayışından farklı olarak extrem tatil anlayışı son dönemlerde öne çıkmaktadır. Extrem tatil anlayışı dinlenme ve rahatlama amacıyla çıkılan standart tatillerden farklı olarak daha hareketli ve heyecan veren aktiviteleri  içermektedir. Aşağıda sizler için ekstrem tatil seçeneklerinden bazılarını sıralmaya çalıştık. İşte, nefes nefese yapılacak extrem tatiller;

mig moskova tatili

MIG ile Ses Hızını Aşmak, Moskova – 60.000 Dolar: Gerçek bir savaş uçağı ile ses hızını aşmak istiyorsanız, Rusların ünlü MIG uçakları sizlere bunu yaşatabilir. İncredible Adventures adlı bir şirket özel bir düzenleme sayesinde iyi eğitimli pilotlar ile bu heyecanı sizlere yaşatıyor. 5 günlük bir tatil olarak planlanan bu paketle günde iki kez uçuş yapma şansı yakalayabilirsiniz.

heli kayak

Heli-Kayak, 21.500 Dolar: Canadian Mountain Holidays, dünyanın en büyük helikopterli kayak ve yürüyüş gezileri düzenleyen şirketidir. Belirtilen fiyat onbir kişilik gruplar için kişi başı fiyattır. Tatil süresince Valemont’ta bulunan Valemont Lodge ve British Columbia’da konaklama yapılmaktadır. Emrinizde bir şef, kişisel masaj terapisti, bir Bell212 helikopter ve pilotu lüks konaklama paketine dahildir.

kongo yaban hayatı tatili

Goriller ve Yaban Hayatı Tatili, Kongo – 8.300 Dolar: Onüç günlük bu ekstrem tatil seçeneği, orman ve ovada filler ve gorilleri izleme, Kongo nehirlerinde kürek çekme gibi aksiyon dolu aktiviteler sunmaktadır. Fiyatlar yurt içindeki charter uçuşları, gidilecek güzergahları ve buralardaki faaliyetler ile yemeği içermektedir.

covert ops eğitim tatili

Covert Ops Eğitim Tatili, Florida – 3.995 Dolar: Covert Ops şirketi tarafından dört gün terörle mücadele macerası yaşamak isteyenler Miami Florida’da bu şansa sahip olabiliyorlar. İsrail ordusundan eski bir asker tarafından öğrencilere Ortadoğu’da yüksek riskli bölgelerde görevli güvenlik ekipleri tarafından kullanılan anti-pusu tatbikatları öğretilmektedir. Paket fiyata mühimmat ve silah kullanımı, kahvaltı ve yemekler dahil. Bilmem ilginizi çeker mi?

peru machu picchu spor turu

İnka Gezisi ve Machu Picchu Multisport Turları, Peru – 3,000 Dolar: World Outdoors tarafından sunulan bu yolculuk, dünyada en çok tercih edilen yerlerden biri. Sekiz gece 9 günlük bir gezi paketi olup, Cusco’da bir yürüyüş turu ile başlamaktadır. Sarp kayalıklardaki harabeleri ve 14 bin feet yükseklikteki tarihi kalıntıları gezmek için treking turudur.

köpekbalıkları ile dalış

Köpek balıkları ile dalış, Guadalupe Adası – 2.900 Dolar: Great White Adventures tarafından sunulan ömür boyu unutulmayacak beş günlük bir macera. Guadalupe, büyük beyaz köpekbalıklarının en büyük nüfusunun olduğu yer olarak kabul edilmektedir. Bu macerada kullanılan dalış kafesi galvanize çelikten imal edilmiş olup, her türlü dalış malzemesi de fiyata dahil edilmiştir.