Nasıl bir aşıksınız
Menu

Nasıl bir aşıksınız

baş

Aşkın bir hastalık olduğunu tüm psikologlar söylüyorlar. Çünkü, aşk içinde takıntı, şüphe, bağımlı, çekingen ve yalancı olabiliriz. Peki, siz nasıl bir aşıksınız?

2

Şüpheci aşıklar ; Kıskanç ve şüphecidirler. Beyinleri sürekli olarak aldatılma ile doludur.  Kendilerini kolaylıkla serbest bırakmazlar ve duygu düşüncelerini açmazlar. Güven duymazlar. Kin tutarlar ve yapılan yanlışları asla unutmazlar. Çabuk alınır, kırılır, sinirlenirler. İlişki içinde en uzak durulması gereken tiplerdir. Hayatınızı zehir ederler.

3

Yalancı aşıklar ; Kendi çıkarları için herkese yalan söyleyen, beklentilerini cesurca isteyen, uzun vadeli ilişkiler yaşamayan, hayatını planlamayan, sorumsuz, pişmanlık duymayan, insanları kırmaktan çekinmeyen aşıklardır. Uzak durmakta fayda vardır çok zarar verirler.

4

Bağımlı aşık ; İlişki sırasında her şeyiyle size yaslanan ve size güvenen aşıklardır. Kendi başına kararlarını alamaz, kendine güveni yoktur. Başkalarına fikirlerini söyleyemez ve yalnız kalmaktan korkar. Bakım ve desteğe ihtiyacı olduğunu düşünür. Uzak durmakta fayda vardır.

5

Oyuncu aşıklar ; Cinselliği ön planda tutar.  Aşık olmaz ve samimiyetsizdir. İnsanları kolayca etkiler ve büyüler. Abartılı davranışlar sergiler. İlgi odağı olmayı sever. Tehlikeli bir aşık türüdür hayatınız mahvedebilir.

1

Kuralcı aşıklar ; beyni sürekli kural, düzen ve organizasyonlarla doludur. Belirli standartları vardır. Bu standartların altına düşmek istemez. Ahlaki değerler için titiz ve kuralcıdır. Cimridir ve para harcamaktan hoşlanmaz. İnatçı ve serttir.
One Response
  1. selin Cevapla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.