My free farm oyunu nasıl oynanır
Menu

My free farm oyunu

My Free Farm Oyunu
Farmville ile başlayan tarla yapma oyunu büyük hızla gelişmekte ve farklı versiyonlarıda peş peşe gelmekte bunlardan Bahçıvanlar Diyarı yapımcısından bir oyun daha My Free Farm oyunu son halka olarak karşımızda bu oyun şu an itibari ile almanca oynanmakta ama tabiki en kısa zamanda diğer dilleri ile karşımızda olacaktır.

Birazda oyundan bahsedelim, oyun Bahçıvanlar Diyarını andırmakta ama görselleri daha gelişmiş bir oyundur, bu oyun içerisinde tarla, tavuk kümesi, inek ahırı, koyun ahırı, mayonez dükkanı, arı çiftliği, mandıra, iplikhane, bonibon dükkanı ve lonca binası. aktiviteleri var ve level ilerledikçe aktiviteler ve yapılacak iş ve bölümlerde genişlemektedir,

Başlangıçta tarlanız yanabi otlarla, taşlarla ve ağaç kütükleri ile doludur. Oyunun ilerleyen zamanlarında daha fazla boş alan kazanmak ve daha fazla ürün ekebilmek için bu alanları temizleyebilirsiniz.

-My free farm ın ekonomik döngüsüyle, ihtiyaçlarınızı da çiftliğinizden gideriyorsunuz. Örneğin tavukları beslemek için buğday ekip, yumurtalarla mayonez yapıyorsunuz.

-Ürünlerinizi pazar yerinde yada sözleşme ile diğer oyunculara satarak daha fazla para kazanabilirsiniz.

-Arı çiftliğinden bonibon mutfağına kadar 10 farklı bina kurabilir, seviyelerini geliştirerek verimini arttırabilirsiniz
2 Comments
  1. ismail Cevapla
  2. ismail Cevapla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.