Mükemmel kadın
Menu

Mükemmel kadın

Mükemmel bir kadın ile bir hayat sürmek, erkek için inanılmaz kötüdür. Her sorunun üstünden gelen, sorumlulukları paylaşan, düzeni sağlayan bir kadın erkeğin hayatını çok kolaylaştırır. Fakat bu, rahatsız edici bir süreci de beraberinde getirecektir. İlişkide paylaşım ve tutku azalacaktır.

Yaşanan tüm ilişkiler paylaşım olmadan asla yürümez. Kadın ve erkeğin bir arada yaşaması yaşamın getirdiği zorluklar, yaşanacak dersler ve çaba ile orantılıdır. Eşinin tüm işlerini üstlenen, yapılması gereken her şeyi onun yerine yapan mükemmel kadın, mutsuz olmaya da bir parça mahkumdur. Çünkü, erkeğin genetiğini bozacaktır.

Erkeklere göre mükemmel kadın nedir?

Bütün erkekler, yanında dırdır etmeyen ve çok konuşmayan kadın istemektedir. Bir araya gelindiğinde sürekli dedikodu yapan, isteyen, sizi eleştiren bir kadın hayatı mahvedecektir. Bu yüzden erkeklerin neredeyse tamamı, dırdır yapmayan kadınlardan hoşlanır. Hiçbir erkek, sürekli eleştirilmekten ve yanında dedikodu yapılmasından hoşlanmaz. Erkekler yanlarında az konuşan kadınları isterler. Erkekler güzelliğe önem verirler, fakat yanlarında güzel ve aptal bir kadın da asla istemezler. Kadının kendi ayakları üstünde durması ve akıllı olması, erkek için çok daha çekicidir. Sadece bakmak, seyretmek ve cinsellik aşk değildir. Bir süre sonra, mutlaka sohbet etmek isteyecek, kendini anlayan, çözüm sunan, fikir üreten bir kadınla birlikte olmaktan zevk alacaktır.  Çalışan kadınlar, bu nedenle erkeklere daha cazip gelirler, çünkü kendi ayakları üstünde dururlar.

Bir erkeğe hayatını dayanıp, kendine baktırma düşüncesi taşıyan kadınlar erkekler tarafından daima itici bulunurlar. Cinsel hayatta katılımcı olan, istediklerini rahatlıkla anlatabilen, uyumlu kadınlar ise daima erkekler tarafından beğenilirler. Mükemmellik, bir kadının kendinden vazgeçmesi demektir. Sürekli olarak başkaları için yaşayan, onların ihtiyaçlarını gidermek için çaba sarf eden, hep başkalarını düşünen kadınlar kendilerini kişiliksiz kılmaktadır. Kendi hayatından vazgeçerek, başkaları için yaşayan kadın, yanındaki erkeği de kendinden uzaklaştıracaktır.
Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.