Mükemmel erkek
Menu

Mükemmel erkek

Mükemmel bir erkeğin olduğu bir dünya çok güzel olur diye düşünürseniz yanılırsınız, çünkü hayatta hepimizin hataları olabilir. Çünkü hayatta hata yapmayan erkek ve kadının olması, monotonlaşan ve sıkıcı bir yaşamı beraberinde getirir. En büyük kavgalardan sonra, en tutkulu anları birlikte yaşamıyor muyuz? Aşkın içinde olan kıskançlık, sizce tutkumuzu ve sevgimizi perçinlemiyor mu?

Mükemmel erkek nasıl olmalıdır?

Bütün kadınlar yanlarında güçlü erkek isterler. Erkek, gerektiğinde kadını korumalı ve kollarını altına almalıdır. Şimdi pek çok kadının ayağa kalktığını ve erkek korumasına ihtiyaç duymuyoruz dediğini duyar gibiyiz. Bu, biraz da sembolik bir korunma ve güç ihtiyacıdır.  Bu söylem, dünyadaki en güçlü adam ya da süpermen gibi düşünülmemelidir. Kadın, erkeğin kendi yanında güçlü olmasını bekler. Kadınlar sevdikleri erkeklere güvenmek ister. Bir erkeğe her konuda güvenmek, ilişkiyi kadın açısından açılımlara götürür. Çünkü kadınlar, sadece gerçekten güvendikleri erkeklerin yanında derin ilişkilere girerler. Kadınlar birlikte oldukları erkeğin, onları cinsel açıdan tatmin etmesini isterler. Fakat bu kadından kadına da değişir. Çünkü bazen kadınlarda güven ihtiyacı, cinsel tatminin de önünde gelmektedir. Duygusal olarak dayanıklılık, duygusal olarak hassas olmak demek değildir. Hiçbir kadın yanında hanım evladı, ağlayan bir erkek istemez. Karşınızdaki kadının duygularına hassas olmak ile duygusal hassasiyet aynı şeyler değildir. Birçok kadın duygusal açıdan güçlü erkeği yanında ister. Kadınların ilgiye ihtiyaçları vardır. Genelde, kadınlar yanlarında olan erkeklerin onlar ile ilgili her şey ile ilgilenmesini bekler. Önemli olan konu, ne hissettiğinizi açıkça anlatmak ve hissettiğiniz gibi göstermektir. Kadınlar, duygularını ve hislerini paylaşan erkekleri beğenirler. Bir kadına aşık olduğunuzda, açıkça kendinizi anlatabilmeniz, kendinizi ifade edebilmeniz çok önemlidir.

Bir kadına göre mükemmel erkek, hatasız ve kusursuz demek değildir. Çünkü hata, biz insanlar içindir. Güven duygusu, karşısındakinin hislerini anlayabilme, kendini ifade edebilme ve ilgi kilit faktörlerdir. İşte, o zaman mükemmel erkek olunmaktadır.
Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.