Muhteşem tasarımlar
Menu

Muhteşem tasarımlar

baş

Dünya üzerinde pek çok sanatçı, harika tasarımlar ile hayata farklı bakış açıları getiriyorlar.  Bu muhteşem tasarımları sizin için derledik.

1

Yukarıda gördüğünüz bir heykel çalışmasıdır. Avrupa’da son yıllarda gerçekçi çalışılan bu heykeller inanılmaz ilgi görüyor. Deri detaylarına bakarsanız, gerçekten bire bir hiç bir farkı yok.

2

Son zamanlarda ev dekorasyonunda raf üniteleri çok ilgi görüyor. Yukarıda ki, rafların alt yapısı kübik küpler ve karşınıza hem raf, duvar ve orta sehpa olarak çok yönlü bir kullanım çıkıyor.

4

Arabanızın koltukları aynı zamanda yatak olursa çok kullanışlı olmaz mı? Uzun yol yaparken dönüşümlü uyuyabileceğiniz gibi, arabayı bir yere çekip, dinlenebilirsiniz. Sanırız, trafik kazalarına iyi bir önlem olacaktır.

7

Ranzalı bir çocuk odası yapmayı düşünüyorsanız, yukarıda ki tasarım bir harika. Hem kütüphane, hem basamak hem de dolap olan bu yatak tasarımı bizim çok hoşumuza gitti. Kim bilir çocuklar neler düşünür?

8

Poşet çaya yapılan en iyi tasarımla baş başasınız. Hatta etrafı ıslatmamak, çöpü koyacak yer aramak gibi sorunlar hiç yok. Biz bayıldık!

10

Harika bir bebek yatağı tasarımı. Resmi gördüğümüzde bu yatağın sallandığını düşündük ama sanırız sallanmıyor. Bebek büyüyünce odasında ya da salonda bir koltuk olarak bile kullanılabilir.
Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.