Limoya.com 3. Sanal Alışveriş Mağazasını Açtı!
Menu

Limoya.com 3. Sanal Alışveriş Mağazasını Açtı!

limoya.com

Limoya.com 3. Sanal Alışveriş Mağazasını Açtı!

Limoya.com Türkiye’nin lider ayakkabı ,çizme, bot  ve çanta markalarını ithal eden ve güvenilirliğini 2005 senesinden beri koruyan limoya.com, yaptığı kampanyalar ile %100 Deri ve Suni deri ayakkabı pazarında Türkiye’nin en büyük pazar payına sahip olan firmaların başında gelmektedir. 2005 senesinde ayakkabı toptancısı ve Türkiye genelindeki dükkanları ile zirveye oturan limoya Düşük kar majları ile en uygun fiyata en iyi kaliteyi sunmayı amaçlayan limoya birbirinden güzel bayan ayakkabı modelleri ve bay ayakkabı modelleri karşınızdadır. Ayrıca bayanlara yönelik en orjinal çantalarıda bayan çantaları kategorisinde bulabiliriniz. Limoya markalı ürünlerde, ithal ayakkabı ve terliklerde ve özel üretim deri ayakkabılarında Türkiye’nin ayakkabı pazarındaki yerini son 3 senede %1.7 arttırmıştır.

limoya

Limoya.com kullanıcı yorumları

Aynı gün kargo ve orjinal dünya markalarını Türkiye pazarına limoya garantisi ile kullanıcılarına %100 müşteri memnuniyeti sunmaktadır. Ankara ve doğusuna 2 günde Ankara’nın batısına ise 1 günde ayakkabı teslimatı garantisi bulunmaktadır. Dünya pazarından en çok tutulan en popüler ve orjinal ürünleri Türkiye pazarında başarılı bir şekilde alıcılarına ulaştırmaktadır. 2011 ve 2012 de euro ayakkabı fuarında Türkiye’nin en iyi ayakkabı toptancısı ve sanal mağazası seçilmiştir.

Şirketin Seo açıklamalarına göre Limoya 2015 Ocak ayından itibaren bayilik ve franchising sistemini bütün ayakkabıseverlerle buluşturmayı planlamaktadır.

Türkiyenin en büyük 5 bankası ile çalışan limoya.com,  3D Secure güvenlik yöntemi ile dünyanın en güvenli ödeme yöntemi ile müşterilerine benzersiz ve sorunsuz bir alışveriş deneyimi yaşatıyor…
One Response
  1. gülden oya şirin Cevapla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.