Kadınlarda erkeği çıldırtan şeyler
Menu

Kadınlarda erkeği çıldırtan şeyler

çıldıran erkek

Kadınlarda erkeği çıldırtan şeyler

Kadın ve erkek arasında ki ilişki her zaman bir uyum içermemektedir. Bunun nedeni erkek ve kadının doğalarının farklı olmasıdır. Kadınlar çok daha duygusal olduklarından ve erkekler daha net bir bakış açısı ile yaşadıklarından sorunların çıkması da normaldir. Yapılan pek çok araştırma ile erkekleri çıldırtan nedenler ortaya çıkmıştır. İşte kadınların erkekleri çıldırttığı şeyler;

Kadınların bir ilişki içinde erkeği çok fazla baskı altına alması en büyük sorunların başında geliyor. Arkadaşları ile bile zaman geçirmesine tahammül edemeyen kadınlar erkeği çıldırtıyor. Sürekli yaşanan kıskançlık krizleri, nerede ve kiminlesin takipleri hatta telefon, e-maillerin özel eşyaların kurcalanması erkek için çekilmez oluyor. Bir ilişki de çiftler birbirine özgürlük vermezse ne yazık ki ilişki ilerleyemiyor. Özellikle erkekler, özel hayatlarına saygı istiyor ve beraber olduğu kadından farklı bir hayat alanı olmasına dikkat ediyor. Kişisel özgürlükler bu nedenle çok önemlidir.

Yaşam tarzı çakışması ise bir diğer önemli konu olarak karşımıza çıkıyor. Kadının çok fazla makyaj yapması, abiye giyinmesi ve rahat tavırları erkeği çıldırtıyor. Her erkek yanında ailesine, arkadaşlarına ve kendine saygılı bir kadın istiyor. Çok fazla abartılı makyaj ve abiye kıyafetlerden hoşlanmıyor. Bu da iki kişi arasında ki bakış açısı ve yaşam tarzı ile alakalıdır. Erkek uyardığı halde değişmeyen bir yapıda olan bir kadın ile asla ilişkiye devam etmiyor.

Çok fazla duygusal ve her şeye ağlayan, kaprisli ve ne istediğini bilmeyen kadını hiçbir erkek istemiyor. Bu tarz kadınlarla hiçbir şey konuşamayan erkek zamanla uzaklaşıyor. Sürekli ağlayan, yakınan ve kapris yapan kadın hayatı çekilmez kılıyor. Üstelik, erkeği de zamanla çıldırtıyor.

Zayıf ve kendi ayakları üstünde duramayan kadınlar erkekler tarafından istenmiyor. İlişki içinde ki tüm parasal sorumluluk erkeğin üstünde olduğundan erkek bir süre sonra sorumluluk yükü ile ezilebiliyor. Üstelik kadın bir de harcamalarını arttırıp bu konuda umursamaz davrandığında ilişki kendiliğinden bitiyor.

Ne istediğini bilmeyen ve konuşmayan cinsellikten kaçan kadınlar erkekleri çıldırtıyor. Cinsellik bir kadın ve erkeğin sevgiyi ifade etme şeklidir. Bu konuda soğuk olan ve erkeğe yeterince yakınlaşmayan kadınlar erkekler tarafından istenmiyor. Konuşmak ve anlatmak sorunları çözme yolunda çaba gösterenler ise baş tacı yapılıyor.
Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.