Menu

İlluminati’nin bilinmeyenleri

illuminati1

Bugün dünyada bir entrika bir komplo ya da hoşa gitmeyen bir olay olursa hemen gizli bir örgüte bağlanır. Son zamanlarda hepimiz sıklıkla İlluminati ismini sıklıkla duyuyoruz. Böyle bir topluluğun olduğu ya da olmadığı konusunda kesin ve net bir bilgi olmasa da, illuminati hakkında söylenen ve yazılanlar çok ciddi konulardır.

illuminati2

İlluminati, Masonlukla bağdaştırılırken bir kanıt istenildiğinde üçgen içinde ki göz öne sürülür. Bir tek bu simge için bile internette araştırma yaparsanız binlerce yazı karşınıza çıkar. Öylesine fantastik iddalar vardır ki şaşırırsınız. İşte, illuminati hakkında dünyadan iddialar. Karar sizin;

illuminati3

İlluminati, Masonluk ve Cizvit mantığı ile kurulmuş, insanları uyuşturucu kullanmaya iten ve bunun önünü açan çok tehlikeli ve gizli bir örgüttür.

İlluminati, aydınlanma olarak adlandırılan bir inanç sistemini geniş çaplarda dünyada benimsenmesi için propaganda yapmaktadır. Bu inanç sistemi, Antik Mısır, Babil ve Keltlerin Druid inançlarını içine alır. Çoğu puta tapar. Yeryüzünde tüm Mason kuruluşlarının üst düzeyinde olanlar 32 ve 33. Dereceden sonra Illuminati olurlar.

illuminati4

Karl Marx, 1848 yılında kaleme aldığı Komünist Manifestosunda Illuminati tarafından verilen yönergeye göre hazırlamıştır. Bir diğer grup İlluminati üyesinin talimatı ile, Frankfurt Üniversitesi profesörlerinden Karl Ritter de buna bir anti tez yazmıştır. Bu işlemin yapılmasının sebebi, insanların beynini yıkamak, birbirlerine saldırmalarını sağlamak bu tarz yöntemler ile tüm politik ve dinsel kurumları yıkmaktı. Karl Ritter’in çalışmaları Nietshe tarafından devam ettirilen düşünceler oldu. Daha sonra, onun ortaya koyduğu düşünceler ile Faşizm ve Nazizim akımları ortaya çıkmıştır.

19. yüzyılda İlluminati, Viyana’da düzenlediği kongrede, bir dünya hükümeti kurmak istedi. Rus Çarı bunun farkına vardı ve girişimi engelledi. İlluminati Rusya’yı hedef aldı ve 1917 yılında Rusya’ya yapılan devrim organizasyonu ile Çarlık sistemini bitirdi.

illuminati5

İlluminati’nin büyük derecelerde olan üstatlarından bazıları ölümsüzdür. Sadece, yeryüzünde yaptıkları henüz tam ve kesin başarı sayılmayan İlluminati üyeleri, gözle görülür etkinlik düzenlerler.

Dünyada ki tüm medya ve basın gruplarını ulluminati tarafından yönetilmektedir. Dünayada ki bankaların %80’i İlluminati tarafından ele geçirilmiştir. Günümüzde ulluminati, Orta Doğuda Siyonistler ve Müslümanları çatıştırarak 3. Dünya savaşını çıkarmaya çalışmaktadır.

İlluminati’nin amacı, dünyayı bir maddi iflasa sürüklemek sonra askeri güçle her şeyi ele geçirmektir. Bu nedenle Amerika’nın yedi coğrafi bölgesinde gizli askeri üsleri vardır. İlluminati’nin üyelerine bu üslerde özel savaş teknikleri dersleri verilmektedir.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.