Hollywood’un en çok kazanan 10 aktörü
Menu

Hollywood’un en çok kazanan 10 aktörü

hollywoodun en çok kazanan 10 aktörü

Hollywood, sinemanın kalbinin attığı yer olarak bilinir. Hollywood filmlerinde rol alan aktörler, dünyanın en tanınan isimleri haline gelmektedir. Bu filmlerde rol alan ve en çok kazanan 10 aktörünü sizler için sıraladık. 

leonardo di caprio

Leonardo Di Caprio: 2012 yılında 37 milyon dolarlık kazancıyla sıralamanın en üst sıralarında yer alan Di Caprio, Hollywood’un vazgeçilmez isimlerinden biri.

adam sandler

Adam Sandler: Sandler da 37 milyon dolarlık geliriyle listede sürekli yer alan isimlerden biri.

Dwayne Johnson

Dwayne Johnson: Aksiyon filmlerinin aranan isimlerinden olan Dwayne JJohnson, komedi filmleriyle de adından söz ettirmekte. 36 milyon dolarlık kazancı ile de listede yer alan aktörlerden biridir.

ben stiller

Ben Stiller: Komedi filmlerinin vazgeçilmez isimlerinden biri olan Ben Stiller’ın kazancı ise, 33 milyon dolar.

Sacha Baron Cohen

Sacha Baron Cohen: Son yılların kült komedi filmlerinin ilk akla gelen isimlerinden olan Cohen, yıllık 30 milyon dolarlık kazancı ile sıralamada yer almaktadır.

johnny depp

Johnny Depp: Yıllık 30 milyon dolar kazancı olan Johnny Depp, Hollywood’un en çok kazanan aktörlerinden biri.

will smith

Will Smith: Yılda 30 milyon dolar kazanan Will Smith, bilimkurgu, aksiyon ve dram filmlerinin ilk akla gelen isimlerinden biridir.

mark wahlberg

Mark Wahlberg: Hollywood’un en çok kazanan aktörlerinden olan Wahlberg, rol aldığı filmlerle adından sıkça söz ettiren bir aktör.

Taylor Lautner

Taylor Lautner: Son dönem Hollywood’un öne çıkan geçn isimlerinden biri olan Lautner, yıllık 26,5 milyon dolarlık kazancı ile sıralamadaki yerini aldı.

Robert Pattinson

Robert Pattinson: Taylor Lautner gibi o da Hollywood’un son dönemdeki en genç yıldızlarından biri ve yıllık 26,5 milyon dolarlık bir kazanca sahip.
Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.