Gardrobunuzda olması gereken 5 parça
Menu

Gardrobunuzda olması gereken 5 parça

kıyafet

Çalışma hayatında olan veya ev hanımlarının gardroplarında olmazsa olmaz bulunması gereken bazı kıyafetler vardır. Acil bir yere gitmeniz gerektiğinde veya diğer kıyafetler ile hızlı bir şekilde kombinleyebileceğiniz bu kıyafetlere bir göz atalım ;

gömlek beyaz

Beyaz gömlek ; Bütün kadınların gardrobunda mutlaka düz bir beyaz gömlek olmalıdır. Beyaz gömlekler, kot pantolon, kumaş pantalon, etekler ile çok rahat kombinlenir. Hepsi ile de şık ve kaliteli hava verir.

blazer ceket

Blazer ceket ; Bir tişört üstüne bile giyilebilen bu ceketler hemen hemen her parça ile kombinlenebilir. Düz siyah bir elbise üstünde klasik tarz, kotlar ile spor bir hava yaratılabilir. Üstelik acil bir yere gitmeniz gerektiğinde hayat kurtarabilir.

kazak

Kazaklar ; Kış aylarında ve sonbaharda düz veya modelli bir kazak kot veya kumaş pantalon altında, eteklerle kombinlenebilir.

siyah elbise

Siyah elbise ; İster düz model veya kesimli bir model olsun gardrobunuzda daima düz siyah bir elbise mutlaka olmalıdır. Düz siyah bir elbiseyi takılar ve saç şekilliniz, ayakkkabılar ile abiye ya da spor yapabilirsiniz. Bu nedenle siyah elbiseler daima kurtarıcıdır.

siyah etek

Siyah etek ; Kloş, dar, çan veya istediğiniz her tarz dar siyah bir etek her renk kazak, gömlek ile kombinlenir. Bu nedenle mutlaka olmalıdır.
Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.