Evlilik ve ilişkileri bitiren olaylar
Menu

Evlilik ve ilişkileri bitiren olaylar

888

İlişkileri mutlu olan çiftlerin yapmamaya özen gösterdiği fakat ilişkileri bitmek üzere olan çiftlerin sürekli tekrar ettiği hatalar vardır. İlişkilerin bitmesine neden olan kusurlu hareketlerden oluşan bir liste hazırladık. İşte evlilik ve ilişkileri bitiren olaylar ;

 

sert tartışma

Sert ve şiddetli tartışmalar ; Çiftlerden birinin veya ikisinin tartışmalara çok sert ve aşağılayıcı şekilde başlaması ve bunların sürekli tekrarı ilişkilerin bitmek üzere olduğunu göstermektedir.

eleştiri

Eleştiri ve aşağılamalar ; Çiftlerin birbirini şiddetli şekilde aşağılaması ve eleştirmesi bunun sürekli olması ilişkide tehlike sinyallerinin çalmaya başladığını gösterir. Aşağılama ve eleştiri saygının kaybolması ile başlamaktadır.

haklı olmak

Kendini haklı görmek ; Her tartışmada sürekli olarak kendini haklı gören bir tarafın olması ve tamir etmek için çaba harcanmaması.

duvar örme

İlişkide duvar örmek ; Konuşamamak, duygusal olarak yakınlaşmamak, istek ve arzularda yalnız olmaktır.

kötü hatıralar

Kötü hatıralar sahibi olmak ; Her kavgada ve her an kötü olan herşeyi düşünmek ve hatırlatmaktır.

biriktirme

Biriktirmek ve patlamak ; Bütün yaşanan olayları, sözleri biriktirmek ve bir anda olur olmadık noktalarda patlamalar yaşamak.

duygusal kopukluk

Duygusal kopukluk ; Yanınızda olan insanla duygusal tüm bağların kopmasıdır. Onun için endişelenmemek, üzülmemek ve cinsel istek duymamak.
Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.