Menu

Erkeklerin sırları

erkek baş

Erkekler hakkında çok şey bildiğinizi zannediyorsanız, yanılıyorsunuz. İşte, erkeklerin sır gibi sakladıkları düşünceleri ;

flört etmek

Flört ; Erkekler kendilerine sevgili ararken aslında evlenecekleri tiplerde olan kadınlara yaklaşıyorlar. Eğer, kadın evleneceği tipde değilse ilişkiye devam etmiyorlar. Çünkü, boşa zaman harcamak istemiyorlar.

aldatma

Aldatma ; Erkeklerin çoğunluğu aşk için aldatmıyor. Genelde can sıkıntısı ve avlanma merakı burada ortaya çıkıyor. Erkekler, s**ks hayatlarında farklılık ve heyecan aradıklarında aldatma eğilimine giriyorlar. Ve, bunun aşk ve sevgi ile alakası olmadığını savunuyorlar.

eski sevgili

Eski arkadaş ; Erkeklerin %50 ‘si ilişkilerinde yalan yoksa ve partneri ile güven içindeyse kız arkadaşının eski erkek arkadaşı ile arkadaş olmasına kızmıyor. Diğer %50 ise kesinlikle bunu istemiyor.

doğum kontrolü

Doğum kontrolü ; Erkeklerin çoğunluğu doğum kontrol haplarına güveniyor ve işini şansa bırakmadan kız arkadaşını kontrol ediyor.

hesap ödeme

Hesap ödemek. Erkeklerin çoğunluğu ilişkinin başındayken bütün masrafları karşılamaktan yana fakat, ilişki derinleşip, evlilik yoluna girerse ortak ödenmesi konusunda hem fikirler.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.