Menu

En iyi 10 korku filmi

 

1 – Drakula; Çok eski zamanlardan bu yana çevrilen seri, konusu ve işlenişi ile en çok 1958 yılında çevrilen versiyonu ile korku klasiğidir.

2 – Hayvan Mezarlığı; Stephan King’in romanı olan hayvan mezarlığı, çocuklarını bir trafik kazasında kaybeden bir ailenin yaşadığı doğaüstü olayları anlatmaktadır. Sahneleri ile kanınızı donduran ve dünya tarihine geçen film bir korku klasiğidir.

3 – Halka serisi; En etkili korku sahneleri ile şaşırtıcı ve gerçek ürpertici film, seri olarak listededir.

4 –  Paranormal Aktivite 2; Bir ailenin evine kurulan kameralar ile canlı canlı korkuyu seyredeceğiz. Eve musallat olan yaratıklar ve evde olan değişik doğaüstü olaylar.

5 – Paranormal aktivite 1 ; Korku ve gerilim için çok küçük bir bütçe ile çekilmesine rağmen kanınızı donduran sahneler ile kesinlikle yalnız başınıza seyretmemeniz gereken bir film.

6 – Gizli Gerçek ; Yanınızda ve uzun yıllarınızı geçirdiğiniz eşiniz bir katil olabilir mi? O öldürdüğü kız ya sizinle iletişime geçerse? Korku ve gerilimden hoşlananlar için kaçırılmaz bir film.

7 – Sessiz Tepe ; Küçük bir çocuk ve şeytani işler. Film başlıbaşına ürpertici ve dehşetli.

8 – Omen 666 ; İyi bir ailenin çocuğunun üstünde doğumsal 666 numarası vardır. şeytani olaylar yakında başlayacak ve nereye kaçılmalıdır?

9 – The Others ; Yaşam ve ölüm arasında sıkışan ruhlar ve ruh çağıran bir aile. Gerçek mi? Rüya mı?

10 – Şeytan Çarpması; İçine giren şeytandan kurtulmak isteyen bir kız ve bir rahip, sonu mahkemelere varan cinayet mi? yoksa değil mi? Mutlaka seyredilmesi gereken bir korku filmi.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.