Yer döşemeleri yer döşemesi modelleri
Menu

En havalı 5 yer döşemesi

optik illüzyon dçşeme

Oturduğumuz ev, çalıştığımız ofis ya da alışveriş yaptığımız mağazalarda sıkça göremeyeceğimiz türden yer döşemeleri, bulundukları mekana ayrı bir hava katıyor. Birbirinden ilginç bazı yer döşemelerini sizler için derledik. İşte, en havalı 5 yer döşemesi;

hava fotoğraFLI DÖŞEME

Hava Fotoğraflı Yer Döşemesi: Kaliforniya’nın Coluso ve Chico kasabaları arasında akan 50 mil uzunluğundaki Sacramento nehrinin hava görüntüsü.  150 metrelik bir üst geçitte yer alan bu yer döşemesi, 100’den fazla sanatçının katıldığı bir yarışma ile seçilmiş.

penny yer dçşemesi

Penny Yer Döşemesi: Binlerce penny ile yaratılmış bir yer döşemesi. New York Standard Otelde yer alan bir döşeme. Otelin restoran yolunda bulunan bu yer döşemesi Robin Standefer ve New York Stephen Alesch tasarım firması tarafından tasarlandı.

optik illüzyon dçşeme

Optik İllüzyon Yer Döşemesi: Bu optik illüzyon / yanılsama Paris’te bir video oyun mağazasında yer almakta ve girdap görüntüsüyle oldukça ilginç.

puzzle yer dçşemesi

Puzzle Yer Döşemesi: Bu yeni tasarım bulmaca yer döşemeleri 13 farklı renkte üretilmekte. Çocuk ve genç odaları için mükemmel çözümler sunmakta.

 

deri kemer yer döşemesi

Deri Kemer Yer Döşemesi: Deri döşeme uygulaması aslında oldukça sıra dışı, fakat ortaya çıkan tasarımlar benzersiz. Döşemelere her biri tek tek el işçiliğiyle uygulanan bu sıra dışı yer döşemesinin metrekare fiyatları 600 dolara kadar çıkabiliyor.
Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.