Menu

En acaip en tuhaf icatlar

kafes
Yemek yemeyi engelleyen ağız kafesi
Sürekli diyet yapmaktan sıkıldınız mı? O zaman bu yaratıcı alet tam size göre. Ağız kafesi de diyebileceğimiz bu alet yemek yemenizi önlüyor. Aleti taktığınızda rahatça nefes alıp konuşabiliyorsunuz fakat ağız bariyeri olduğu için yemek yiyemiyorsunuz. Kafa arkasından kilit sistemi olan bu sistem kullanırken hile yapmanıza da müsade etmiyor.

kus bezi

Kuş bezi
Kuşunuzun küçük hediyelerini temizlemekten bıktınız mı? Bu ilginç icat, kuş bezi, dışkıları içine hapsedebileceğiniz bir torba, ve ayrıca kuşunuzun kanatlarına ve kuyruğuna hareket etmesini sağlayabilecek delikler sunuyor. Deneyin.

yatak

Otomatik yatak toplayıcı
Hergün yatak toplamaktan sıkıldınız mı? Bundan böyle bu işlemi sizin yapmanıza gerek yok. Elektrikle çalışan bu yatak yapma makinesini yatağınızı toplarken kullanabilirsiniz. Yatağın her iki tarfında da bulunan dönen çark ile yatağın ayak kısmından kafa kısmına kadar kalkabiliyor. Ne kadar harika değil mi?

sigara

Peynirli filtre sigara
Eğer yeni bir sigara deneyimi arıyorsanız, belki de ihtiyacınız olan lezzetli peynir filtreli sigaradır. Yaratıcısına göre, günümüzdeki filtreler nikotini ve katranı yeterince süzemiyor bu nedenle yeni bir filtre icad etti. Bu buluşun ayrıca çok etkili bir tütün filtresi olduğu iddia ediliyor.

aparat

Pisuvarlar için dinlenme aparatı
Erkekler için müjdeli haber! Erkekler tarafından gün içinde sık sık ziyaret edilen pisuvarların üzerine monte edilebilen ekstra bir parça daha geliyor. Kafanızı yaslamanıza olanak sağlayan bu ek parça erkeklerin işini gördüğü bu kısa sürede iki kat daha fazla rahatlama hissi yaratıyor. Böylece çok kısa bir süre için bile olsa kafanızı buraya dayayarak rahat bir nefes alma şansına sahip olabilirsiniz.

biyonik

Biyonik golf oyuncusu
T3 Biyonik golf oyuncusu, kollarınızı, omuzlarınız, ayaklarınızı ve belinizi sıkıca kavrayarak sizi tutuyor ve bütün kontrolü tamamen vuruşunuzun üstüne toplamanıza yardımcı oluyor. T3, sıkı bir idare ile golfte top fırlatışınızı geliştirmenize yardımcı olmak için tasarlandı. Bu yüzden hareketinizi oluşturun ve T3’e kenetlenin, ve şimdi vuruş zamanı. Topa vurduğunuz zamanın rahatlığını yaşayın.

kadinlar

Hızlı yüz gerginleştirici
Yeni bir çıkma teklifi aldınız, ancak yüzünüzde belirgin kıvrımlar mı var? Bu sofistike şeyi kendin dene, yüzünü gerginleştir. Bu çengelli bantı uygulamak hem eğlenceli hem kolay. Saçınızı ayırarak, saçınız ile yüzünüzü ayıran çizgiye tıbbi yapıştırıcı yardımı ile bantı yapıştırın. Daha iyi görünmek için üç ve dört numaralı alanlara ekstra gerginlik yapın. Mucit, buluşu olabilidiğince görünmez yapmak için bantların ya şeffaf ya da ten rengi olması gerektiğini belirtiyor.

pisu

Eğlendiren pisuvar
Yine bir pisuvar icadı. Ama bu sefer daha çok eğlenmenize imkan sağlayan bir buluş. Pisuvara akan idrar basınç ve ısı sensörleri tarafından algılanıyor ve küçük bir kontrol paneline elektrik sinyalleriyle ulaştırılıyor. Bu sinyaller de küçük bir hoparlör sistemine aktarılıyor. Duvara yerleştirilen küçük bir ekrandan idrarın eğlenceli ve değişik şekillerdeki görüntüsünü seyrediyorsunuz. Kişi isterse görüntüyü ve sesi kendi seçimine göre değiştirebiliyor. Tam Disney’e yaraşır bir buluş.

aparat2

Yemek yeme aparatı
Özellikle Uzak Doğu yemekleri yerken elinizdeki iki küçük çubukla debelenip duruyor ve bir türlü önünüzdeki yemeği yemeyi başaramıyorsanız, işte tam size göre bir alet. Bakıldığında chopstick (yemek çubuğu) gibi görünüyor ama aslında bir çatal. Artık suşi yerken hiç uğraşmayın. Çatalla yiyin ama dışardan bakanlar çubukla yediğinizi zannetsin.

susturucu

Ağız susturucu
Başlığı okuyunca garip gelmiş olabilir. Gazlı yiyecekler yedikten sonra geğirme gibi bir probleminiz varsa veya bağırmak istiyorsanız bu buluş tam size göre. Sesi engelleyen iç yapısı köpükten yapılmış. Sesi algıladığında üzerindeki ışık yanıyor. Dışarıya hiç ses çıkarmıyor.

kopek

Köpek kulağı koruyucusu
Bu buluş küçük evcil köpeğinizin kulaklarını korumaya yönelik olarak tasarlanmış. Özellikle uzun tüylü kulakları olan köpeklerde oldukça işe yarıyor. Yemek yerken köpeğinizin kulaklarının yemeğe bulaşmamasını ve kulakların havada kalmasını sağlıyor.

kilot

Son 50 Yorum
  1. sevgi Cevapla
  2. folklorcu Cevapla

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.