Menu

Dünyanın en zengin varisleri

miras

Dünyada bazı zengin aileler çocuklarına ciddi manada miraslar bırakacaklar. Bu genç adam ve kadınlar milyon dolarlık işlerin ve ailelerin mirasçılarıdır. İşte, dünyanın en zengin varisleri ;

prens harry

Prens Haryy ; 40 milyon dolar ;

Prenses Diana’nın küçük oğlu Prens Haryy, tahtın varisi abisi Prens William’ın aksine daha neşeli ve sosyal bir çocuktur. İngiltere’de ve dünyada Prensin kiminle evleneceği konusu çok önemlidir. İngilizler için kraliyet ailesinin düzeni ve sağlıklı aile yapısı kurmaları bir gelenektir. Bir de olayın başka bir yönü vardır. Prens Haryy’yi bekleyen miras yaklaşık 40 milyon dolardır.

bryan ferry

Isaac ve Otis Ferry ; 48 milyon dolar ;

İngiliz müzisyen Bryan Ferry’inin mirası yaklaşık olarak 50 milyon dolardır. 1970 yılında müziğe başlayan ve 1973 yılında meşhur olan rock müzik solisti sanatçının iki oğlu bu mirasın sahibi olacaktır. İşte, bu nedenle dünyanın en ilgi çekici bekarları olarak kabul edilmekteler.

mathias Lauda

Mathias Lauda; 100 milyon dolar ;

Ünlü yarışçı Niki Lauda, 1977-1984 yılları arasında Avusturya Formüla yarışçısı olarak F1 şampiyonluğunu kimseye bırakmamıştır. Bu ünlü yarışçının mirası 100 milyon dolar olarak belirtiliyor. Babasının izinde olan oğlu Mathias Lauda, Formula yarışlarının 2000-2002 yılında olanlara katılmış ve dereceler almıştır. Şu an 33 yaşında olan yarışçı dünyanın en zengin varislerindendir.

peter

Peter 2 ve Harry Brant ; 500 milyon dolar ;

Peter M. Brant, yayıncılık ve film endüstrisi, şirket satın almalar ile bir imparatorluk kurmuştur. İki oğlu vardır. Peter 2 18 yaşında ve Harry 15 yaşındadır. New York’un prensleri olarak anılan bu iki kardeş, 500 milyon dolarlık bir mirasın varisleridir.

sid mallya

Sid Mallya ; 800 milyon dolar ;

Hintli iş adamı Mallya, parlamentoda görev almış, damıtma, ilaç, gayrimenkul ve bilgisayarlar konusunda çalışmaktadır. İş adamının ünlü bir mankenden olan oğlu Sid Mallya bu gün 800 milyon dolarlık bir mirasın varisidir. Sid, medyaya meraklı bir adam olduğundan sunuculuk ve televizyon programları yapmaktadır.

stavros

Stavros Niarchos 3 ; 2 milyar dolar ;

Spyros Niarchos, Yunanistan’ın nakliye kralı olarak bilinir. Dünya çapında 80 tane tankeri vardır. Uluslar arası nakliye yapmaktadır. Gizli ve özel hayat yaşayan bu milyarderin oğlu olan Stavros, New York’da doğmuştur. Ailenin 2 milyar dolarlık mirasının varisidir.

ralph loren

Andrew Lauren; 7.5 milyar dolar ;

Dünyanın en zengin insanları listesinde Ralph Lauren  ve Polo Ralph Loren markası vardır. Bu çok uluslu ve milyar dolarlık olan marka yaklaşık 7.5 milyar dolarlık bir mirasa dönmüştür. 44 yaşında olan Ralph Lorent’in oğlu Andrew Lauren bu marka için çalışmaktadır. 2013 yılında en zengin ve yakışıklı erkekler listesinde 1. olmuştur.

paris

Paris Latsis ; 7.5 milyar dolar ;

Yianni Latsis, 1930 yılında deniz nakliyatına bir gemi ile başlamıştır. 1960 yılında bir gemi filosu sahibi olmuştur. Petrol, inşaat ve bina, bankacılık sektörlerinde büyüyen bir imparatorluk olmuştur. Yunanistan dahil olmak üzere, İngiltere, İsviçre, Monoko’da bankaları vardır. Mirası 7.5 milyar dolar ile Paris Latsis’indir.