Menu

Dünyanın en pahalı otel odaları

en pahalı otel odaları

Dünyadaki zenginler için beş yıldızlı otel odaları daima vardır. Fakat, son yıllarda bu tanım çok değişti. Paranın satın alabileceği en lüks odalar artık zenginlerin bile başını döndürüyor. Özel jakuziler, lüks yataklar, masaj ve lezzetli spesiyal yemekler bu konforun bir parçasıdır. İşte, dünyanın en pahalı otel odaları ;

laucala ısland oteli

Laucala Island Resort At Hilltop ;

Fiji’de bulunan bu otelin süitinin geceliği 40 bin dolardır. Gurme yemek, şampanya, plaj, binicilik ve spa bu fiyata dahildir. Bu otelde kalmak için 6 ay öncesinden rezarvasyon yaptırmak gereklidir.

sky villa

Sky Villa At Palms Resort ;

Las Vegas’da bulunan otelin 1 gece oda fiyatı 40 bin dolardır. Aslında oda dediğimiz şey bir villadır. Yaklaşık 12 kişi rahatlıkla kalabilir. Yaklaşık 9 bin metrekarelik bu villada, özel teraslar, cam asansör, fitness salonu, masaj odası ve sauna vardır. 24 saat özel hizmetli sizinle kalır.

grand resort

Grand Resort Lagonissi At Royal Villa ;

Atina’da bulunan otel villa kişisel ısıtmalı havuz, deniz manzarası, iki ana yatak odası, buhar banyoları, şömine ve özel uşak içerir. Geceliği 40 bin dolardır.

four seasons new york

Four Seasons New York, Penthouse Suite ;

Manhattan’da mükemmel bir 360 derece görünümü olan her tarafı cam olan bir dairedir. Bu suitte zen odası, spa, kapıcı, kütüphane, ses sistemi, şoförlü Rolls Royce hizmeti vardır. 1 gecesi 45 bin dolardır. Eğer 5 yıl için kiralarsanız 50 milyon dolar fiyat verilmektedir.

grand hyatt

Grand Hyaatt Martinez, Cannes Presidential Suit ;

1929 yılında açılan otelin özel suitinde dört yatak odası, iki salon ve yemek odası, iki sauna, dört banyosu vardır. Konuklar özel çatı bahçeleri, Cannes Körfezinin muhteşem manzarasını sunan terasta jakuzi ve zeytin ağaçları ile rahatlar. Gecelik oda maliyeti 52 bin dolardır.

raj palace

Raj Palace, Shahi Mahal Suite;

Hindistan’da bulunan otel bir gecesi 60 bin dolardır. Altı yatak odası, kütüphane, özel sinema, astroloji odası ve özel mutfak personeli hizmet vermektedir. Otelde peyzajı özel yapılmış 24 bin metrekarelik birde teras bahçesi vardır.

kraliyet

Kraliyet Penthouse Suite Hotel ;

Cenevre’de bulunan Otelin suitinin geceliği 83 bin dolardır. Dünyanın en pahalı otel odası olarak kabul edilir. Alpler ve Cenevre gölünün manzarası, 12 yatak odası ve 12 mermerden yapılma banyoları, özel asistan, uşak ve aşçı size hizmet eder.

One Response
  1. taksim otelleri

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.