Menu

Dünyanın en pahalı lüks otomobilleri

pahalı otomobiller

Servet değerinde olan bu lüks otomobiller, satış fiyatlarıyla el yakıyor. Ancak dünyada bu otomobillerin meraklıları hiç mi hiç fiyatına bakmıyor. Sadece belli sayıda üretilen bu otomobilleri almak için sıraya bile giriyorlar. İşte, dünyanın en pahalı lüks otomobilleri;

Bugatti Veyron Supersport

Bugatti Veyron Supersport: Her bir parçası özel olarak üretilen bu otomobil dünyanın en pahalı otomobili ve fiyatı da tam tamına 2.4 milyon Amerikan Doları.

Ferrari 599XX

Ferrari 599XX: Herkesin rüyalarını süsleyen Ferrari’nin bu modeli de 2 milyon dolarlık fiyatıyla dudak uçuklatacak cinsten.

Zenvo ST1

Zenvo ST1: Agresif görüntüsüyle rüzgarı adeta yırtarcasına yol alan bu otomobilin fiyatı da 1.7 milyon dolar.

Koenigsegg Agera R

Koenigsegg Agera R: Spor arabaları sevenlerin tercihlerinden biri olan bu otomobilin fiyatı da 1.7 milyon dolar.

Aston Martin One-77

Aston Martin One-77: Karizmatik çizgisi ve havasıyla en çok tercih edilen otomobillerden biri olan Aston Martin, 1.4 milyon dolarlık bir etikete sahip.

Maybach Landaulet

Maybach Landaulet: Lüksü ve konforu ön planda tutan ve hayat tarzı bu şekilde olanların ilk tercihi olan bu otomobilin fiyatı da 1.4 milyon dolardır.

Pagani Huayra

Pagani Huayra: Spor otomobil severlerin tercihleri arasında olan bu otomobilin fiyatı ise, 1.3 milyon dolar.

Hennessey Venom GT

Hennessey Venom GT: Konsept ve spor otomobil düşkünü olan kişilerin beğenerek kullandığı bu spor otomobilin fiyatı ise tam 1 milyon dolar.

Shelby Super Cars - SSC Tuatara

Shelby Super Cars – SSC Tuatara: Eski Shelby modellerinin havasını taşımasa da adından dolayı ilgi çekici bir otomobil. Fiyatı da 970 bin dolar.

Porsche 918 Spyder

Porsche 918 Spyder: Yıllardır çizgisinden taviz vermeyen Porsche, bu modeliyle de tutkunlarını bir kez daha kendisine hayran bırakıyor. Fiyatının da 845 bin dolar olduğunu belirtelim.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.