Menu

Dünyanın en pahalı dizüstü bilgisayarları

macbook pro

Bilgisayarlar hayatımızın vazgeçilmez öğelerinden biri oldu. Nereye gidersek gidelim sosyal ağlarda etkileşimi her yerde yaşamaya çalışıyoruz. Ama öyle bilgisayarlar var ki, sanki amaç bunu kullanmak değil sadece zenginliği ifade etmek için alınıyor diyebiliriz. İşte, dünyanın en pahalı dizüstü bilgisayarları;

luvaglio

Luvaglio – 1 Milyon Dolar

Bu bilgisayar hiç şüphesiz dünyanın en pahalı dizüstü bilgisayarı. Bu laptop’un yaratıcıları alıcılar için elmas, beyaz altın veya deri dahil istenilen malzemeyi seçme imkanı sağlamaktadır.

tulip

Tulip E-Go Diamond – 350 bin Dolar

Bu bilgisayarı bu denli değerli kılan nedir? Bu laptop, mükemmel bir hassasiyetle ayarlanmış yüksek kaliteli kesimi olan binlerce parlak elmas ve beyaz altın plakalarla kaplı. Ayrıca, her iki lale logosunda kare kesin yakut kullanılmış. Kadınlara yönelik son moda bir aksesuar olarak tasarlanmış.

macbook pro

MacBook Pro – 30 bin Dolar

Bu bilgisayar, İPad’ler, akıllı telefonlar ve oyun denetleyicileri için yüksek teknoloji kullanarak geliştiren bir şirket tarafından özelleştirilmiştir. 24 karat altın kaplamalı bu laptop sınırlı sayıda üretilmiş olan bir seridir.

bentley

Bentley Ego – 20 bin Dolar

İngiliz otomobil üreticisi olan Bentley, Ego ile laptop üretmek için ortaklık yapmıştır. Bu bilgisayar, el yapımı bir Bentley otomobil kullanıcılarına özel olarak üretilmiştir. Bilgisayarın çerçevesi beyaz altınla kaplanmış ve sadece 250 adet üretilmiştir.

voodooenvy171

VoodooEnvy 171 – 6,500 Dolar

Voodoo, HP tarafından üretilen bir lüks bilgisayar markasıdır. Bu bilgisayar sıradan bir laptop olmaktan çok, tasarımcılar ve mühendislere yönelik üretilmiştir.

colorware stealth macbook pro

Colorware Stealth MavBook Pro – 6 bin Dolar

Colorware, dünyadaki ısmarlama elektronik cihaz oluşturabileceğiniz tek şirkettir. Bu mat siyah kaplama laptop çok sınırlı sayıda üretilmiş olan bir MacBook Pro modelidir. Cihaz özel mat bir ekrana sahiptir.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.