Menu

Dünyanın en pahalı 5 mücevheri

dünyanın en pahalı mücevherleri

Onlara yaklaşmak için bile çok uğraş vermemiz gerektiği kesin. Kadınların hayallerini süsleyen, mutlaka elde etmek istedikleri ancak milyonlarca dolar değerindeki mücevherler yalnızca seyirlik gibi… İşte, dünyanın en pahalı 5 mücevheri;

bikini diamond

Diamond Bikini: Bugün dünyanın en pahalı mücevheri kabul edilen elmas bikininin fiyatı dudak uçuklatan cinsten. Bu bikiniyi giymek için 30 milyon doları gözden çıkarmanız gerekiyor.

Titanic Heart of the Ocean Diamond

Titanic Heart of the Ocean Diamond: Kalp şeklindeki devasa okyanus elmasın fiyatı 20 milyon dolar. Dünyanın en pahalı kolyesi olarak kabul ediliyor.

White Diamond by Sotheby’s

White Diamond by Sotheby’s: 100 karatlık bu elmas Sotheby’s müzayede evinin en önemli parçalarından biridir. Bu elmasın fiyatı ise yaklaşık 23 milyon dolar civarında.

Chopard’s Blue Diamond Ring

Chopard’s Blue Diamond Ring: Chopard’ın bu oval mavi elmas yüzüğünün fiyatı da yaklaşık 16,3 milyon dolar. Bu yüzük dünyanın en pahalı yüzüklerinin başında geliyor.

Heart of the Kingdom Ruby

Heart of the Kingdom Ruby: 40,6 karatlık bu kalp yakut, 155 karatlık bir elmas zeminine monte edilmiş. 14 milyon dolarlık değeri ile listemizde beşinci.

Son 50 Yorum
  1. Vay
  2. Anonim

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.