Dünyanın en lüks hastane odaları
Menu

Dünyanın en lüks hastane odaları

hsatane odaları

SSK hastanelerinde bir oda bulmak için çok uğraşırsınız ve sıra beklersiniz. Bulduğunuz odada yaklaşık en az 2 en fazla 5 kişi ile birlikte yatarak sağlığınıza kavuşmak için beklersiniz. Fakat, dünyada öylesine hastaneler var ki görenlerin dudağını uçuklatıyor. Jakuzisinden, manzarasına hatta özel dekorasyonuna kadar her şey tasarlanmıştır. İşte, dünyanın en lüks hastane odaları ;

dubai

Mediclinic Şehir Hastanesi, Dubai ;

5 yıldızlı otelleri kıskandıracak olan hastane odamız, Dubai’dedir. 12 delux suit, VIP katı, özel oda asansörleri ve vale hizmeti olan hastanede hastalar ve yakınları için, kapalı yüzme havuzu, sauna, jakuzi, spor salonu da bulunmaktadır. Konfor için özel garsonlar ve bakıcılar bulunur. Özetle apandist ameliyatı olurken bir 5 yıldızlı otelde konaklıyorsunuz.

singapur

Gleneagles Hastanesi, Singapur ;

Gastroenteroloji, karaciğer nakli, kardiyoloji, jinekoloji ve İhtisas, Singapur Napier Road Gleneagles Hastanesi birinci sınıf tıbbi ve cerrahi hizmetleri sunan özel bir tesistir. Hastalar büyük banyolu ve büyük LCD televizyonlu ferah odalarda konaklamaktadır. Telefon, internet, DVD, özel hemşire, odada mini bar, masaj, kişisel stilist ve ayrılırken kutlama kokteyli hizmeti vardır. 2 gün hastanede yatış, 14 bin dolardır. VIP olarak hastane hizmeti ise, 2 günü 20 bin dolardır.

hong kong

Matilda International Hospital, Hong Kong ;

Hong Kong adası üzerinde bulunan hastane odanız Güney Çin Denizinin panaromik manzarasını sunar. Sekiz özel suit, cam panelli duvarlar, LED aydınlatma vardır. Balkonu veya terası olan odalar mevcuttur. Shangri-La otel zincirinden özel catering hizmeti alınır. Yemekleri çok meşhurdur. 2 gece konaklama, 5.500 dolardır. VIP konaklama, 7 bin dolardan başlar.

bank kong

Bumrungrad Uluslararası Hastanesi, Bangkok ;

Dünyada, Bangkok Bumrungrad Uluslararası Hastanesi en popüler medikal turizm yerlerinden biridir. Tayland, her yıl 400.000 ‘den fazla tıbbi turizm hastası ağırlar. Özel hasta acentası vardır. Doğal ahşap ve peluş kumaşlar ile döşenmiş odalar yatıştırıcı renkler ile kaplanmıştır. Genel tıp, yoğun bakım ve rehabilitasyon uzmanlığıdır.

new yoek

Mount Sinai Medical Center, New York ;

Central park manzarası olan odalar ve 19 özel suiti vardır. Gurme yemekler, Belçika çikolataları ile hizmet verir. New York’un en pahalı ve lüks hastanesidir. Hastane, kulak, burun, boğaz, gastroenteroloji ve geriatride Amerika tek olarak gösterilir.

los angeles

Cedars-Sınai Medical Center, Los Angeles ;

Hollywood ünlülerinin hastanesidir. Orijinal Picasso resimleri, kişisel asistan, büyük boy jakuzi, 3 yatak odalı suitler ve ünlü gurme şef Cedars’ın yemekleri vardır. Dünyanın en lüks hastanesi kabul edilir. Günlük standart odası 3 bin dolar ile başlar.