Dünyanın en iyi yoga inziva merkezleri
Menu

Dünyanın en iyi yoga inziva merkezleri

yoga

Yoga meditasyon yoluyla nefes kontrolünü, belirli bedensel duruşları ve rahatlamayı sağlayan, sağlıklı olmayı teşvik eden ruhsal bir disiplindir. Hızlı bir gelişim gösteren yoga, kısa zaman önce yoga bu denli popüler değildi. Giderek dünya genelinde ilgi gören yoga, bugün pek çok yerde özel mekanlarda yapılmaktadır. İşte, dünyanın en iyi yoga inziva merkezleri;

parrot cay ingiltere

1. Parrot Cay Yoga Merkezi – İngiltere: Bu inziva yeri İngiltere’nin ve dünyanın en iyi lüks yoga merkezi olarak öne çıkmaktadır. Turks & Caicos adalarındaki bu merkez, inziva ve rahatlama açısından en lüks yerlerin başında gelmektedir. Rahatlama ve günlük yoga dersleri dikkate alınarak, ziyaretçilerine özel plajında yoga deneyimleri yaşatmaktadır.

38 degrees ibiza ispanya

2. 38 Degrees North Retreat Yoga Merkezi – İbiza / İspanya: Avrupa’da bulunan en ideal yoga inziva yerlerinden biri olan 38 Degrees North Retreat yoga merkezi, doğu İspanya’da İbiza’da yer almaktadır. Yoga merkezi muhteşem kıyı şeridiyle lüksü bir arada sunmaktadır.

silver adası yoga yunanistan

3. Silver İsland Yoga Retreat – Yunanistan: Bu merkez de Yunanistan’daki en iyi yoga merkezlerinden biridir ve lüks bir yoga merkezi arayanlar için ideal tercihlerdendir. Yunanistan’ın en sakin yerlerinden birinde yer almaktadır. 60 dönümlük bir adada zeytinlikler içinde bulunan sessiz bir merkezdir.

adler termal yoga italya

4. Adler Termal Yoga – İtalya: İtalya’da yoga merkezine gitmek isteyenler için en lüks ve en ideal yerlerin başında gelmektedir. Çeşitli yoga seansları ve pilates aktiviteleri sunan merkez, doğal termal kaynak suları ile de ünlüdür. Merkezde ayrıca golf, tenis, bisiklet ve değişik spor aktiviteleri de sunulmaktadır.

farm yoga filipinler

5. Farm Yoga Merkezi – Filipinler: Farm yoga, sağlıklı bir yaşam için eşsiz bir yaklaşım sunan ödüllü bir merkezdir. Misafirlerine fiziksel ve zihinsel iyileştirmenin yanı sıra, gençleştirici yoga imkanları da sunmaktadır. Bu merkezi ziyaret edenler için lüks villalar ve dünya standartlarında süit odalarda konaklamaktadır.
One Response

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.