Dünyanın en iyi müzik ekipmanı şirketleri
Menu

Dünyanın en iyi müzik ekipmanı şirketleri

müzik ekipman şirketleri

Müzik ekipmanlarına zaman zaman ayak uydurmak gerçekten zor ve son 10 yılda çok gelişmiş durumda. Müzik üretimi ve DJ ekipmanları konusunda öne çıkan çok iyi şirketler bulunmaktadır. Eğer, bu tür ekipmanları araştırıyorsanız, işte dünyanın en iyi müzik ekipmanı şirketlerinden bazıları;

korg

Korg: 70’li yıllardan beri müzik üretimi ve DJ ekipmanları üreten lider şirketlerden biridir. Pek çok ünlü müzisyen ve müzik yapımcısı, şaşırtıcı ve farklı müzik oluşturmak için bu cihazı kullanıyorlar. Günümüzün favori müzik prodüksiyon dünyasında ilk akla gelen markalardan biridir.

roland

Roland: Bu marka da müzisyenlerin dünyasında oldukça uzun bir süre favori olanlardandır. Nerede bir müzik grubu görseniz, mutlaka Roland kullanıyorlardır. Roland’ın son beş yılda çıkarmış olduğu en popüler ekipmanlarından biri Roland V Synth’dir. şaşırtıcı özellikleri ile çok iyi bir ses üretmektedir.

yamaha

Yamaha: Yamaha, 90’li ve 90’lı yıllarda ihtişamlı günler yaşamıştır. Birçok ünlü müzisyen bugün hala etkili müzik yapmak için DX7 model synth ve klavye kullanmaya devam ediyor. Ünlü Fransız müzisyen Kavinsky’nin, ilk albümünü sadece DX7 Yamaha kullanarak ortaya çıkardığı söylenmektedir.
Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.