Dünyanın en enteresan otelleri
Menu

Dünyanın en enteresan otelleri

tatil yerleri

Dünyada çok enteresan dizayn edilmiş tatil beldeleri ve otelleri var. Bu otellerin bazıları doğa ile iç içe bazıları imkanları ile muhteşem. Tasarım ve tarz olarak farklı olan en enteresan otellerden derleme yapalım dedik ;

first malezya

First World Hotel, Malezya ; 6.200 odalı olan bu otel dünyanın en büyük oteli olarak listemizin birinci sırasındadır. Kapalı yağmur ormanı parkı da dahil olmak üzere yüzme havuzları, oyun alanları, uçağı ile de tam bir tatil cenneti kabul ediliyor.

hobbit otel

Hobbit Otel, Yeni Zellanda ; Meşhur Yüzüklerin Efendisi üçlemesi biliyoruz ki Yeni Zellanda’da çekildi. Bu otel aynen filmdeki evler gibi tasarlanmış ve toprağın altında şirin hobbit odaları var. Filmin içinde gibi tatil yapmak isteyenler düşünülmüş.

otel marcus

Hotel Marques de Riscal, İspanya ; İspanyol mimar Frank Gehry tarafından yapılan bu otel, dizaynı ile çok dikkat çeken bir tasarım harikasıdır. Fakat oda fiyatlarının pahalı oluşundan bahsetmek de lazım.

yotel

Yotel, İngiltere ; Heathrow havalimanı içinde bulunan bu otelde odalarda TV, kablosuz internet var. Geceliği ise sadece 25 paund. Küçük, temiz ve orjinal.

ariau-amazon-towers-hotel

Ariau Jungle Towers, Brezilya ; Amazon ormanlarında sadece ahşaptan yapılmış doğal bir oteldir. Sakin ve orman hayatı içinde zaman geçirmek isteyenlere harika sunumlar yapıyor. Sallar ile odaya gidiş, uzun asma köprüler vs.

das park

Daspark Hotel, Avusturya ; Uzun ve kalın kanalizasyon boruları içinde bir odanız var ve geri kalan her şey ortak kullanımda. İlginç ve farklı tatil yapmak isteyenlere alternatif sunuluyor.

 
Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.