Menu

Burcunuza göre hastalıklarınız

burçlar

Her burcun kendine göre zayıflığı ya da çok güçlü olduğu noktalar var. Astrologlar, bu nedenle burçların hastalık haritalarını çıkardılar. İşte, hangi burç hangi hastalığa daha yatkın?

koç burcu

Koç; Koç burcunun en zayıf noktası baş bölgesidir. Bu nedenle, baş bölgesinde oluşan hastalıklara çok açıktırlar. Migren, baş ağrıları, baş bölgesinden alınan travmalar sıklıkla koçların başına gelir. Bu nedenle koçlar baş bölgesine dikkat etmelidir.

boğa burcu

Boğa; Boğa burcu en fazla güven veren ve alışkanlıklarına en bağlı olan burçtur. Boğazlarına düşkün olduklarından bağırsak, mide ve sindirim sorunları yaşayabilirler. Diyabete açıktırlar. Üstelik gergin olduklarında kaslarında problem yaşayabilirler.

ikizler burcu

İkizler; Zihinsel ve ruhsal hastalıklara karşı savunmasızdırlar. Alzheimer olma riskleri yüksektir. Bu nedenle, beyin egzersizi yapmalı ve sinirleri kuvvetlendiren B vitamini gibi vitaminleri kullanmaları gerekiyor.

yengeç

Yengeç ; yengeç burcu,  içine kapalıdır. Genelde sıkıntıları ve dertleri içlerine atarlar. Bu nedenle de stres kaynaklı tüm hastalıklara açıktırlar. Stres yüzünden kansere yakalanma ihtimalleri yüksektir. Bu nedenle stresli ortamlarda olmamaları gereklidir.

aslan

Aslan;Aslan burcu, üst sırt bölgesi ve omurga noktası aslan burcunun en dikkatli olması gereken noktalarıdır. Kas ve kemik hastalıkları aslanların en dikkatli olmaları gereken hastalıklardır.

başak

Başak ; Mükemmeliyetçi başak burcunun iç hastalıkları tehlikesi vardır. Öfke, depresyon ve panik atak gibi hastalıklara da açıktırlar.

terazi

Terazi ; Terazi burcu, Diyabet, böbrek sorunları terazi burcunun başlıca hastalığıdır. Hızlı kilo alabilirler. Bu nedenle bu hastalıklara karşı dikkatli olmalıdırlar.

akrep

Akrep ; Akrep burcunun en zayıf noktası cinsel organlarıdır. Bu nedenle cinsellikle ilgili hastalıklara dikkat edilmelidir.

yay

Yay; Toksinleri atamayan yaylar, karaciğer ve sağlığına çok önem vermelidir. Genel olarak bünyeleri zayıftır. Bağışıklık sistemini güçlendirmek için dikkatli, davranmalılar.

oğlak

Oğlak; Oğlak burcu, eklemler, kemikler ve dizler en hassas noktalarıdır. Ortopedik sorunlar başlıca hastalıklarıdır. Bu konuya dikkat etmelidirler.

kova

Kova; Dolaşım sorunları, kan hastalıkları en açık oldukları hastalıklardır. Bu nedenle yediklerine ve içtiklerine dikkat etmeli sağlıklı beslenme tarzını benimsenmelidir.

balık burcu

Balık; Ayaklara balık burcu çok dikkat etmelidir. Ayak ile ilgili sorunlar, sağlıklı beslenme ve ruhsal dengesizlik balıkların başlıca hastalıklarıdır.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.