Birbirinden kullanışlı 10 çalışma masası
Menu

Birbirinden kullanışlı 10 çalışma masası

İlginç çalışma masaları dedik ama hepsi başlı başına ofis istasyonu. Bütün herşey elinizin altında, uzanmaya bile gerek yok! İş, oyun yada film için mükemmel aletler, tabi parası olana. Şunu da belirtmek lazım; bu ekstra lüks çalışma masalarını kullanacaklar kısa zamanda şişmanlama yada hareketsizlikten meydana gelen rahatsızlıklara maruz kalabilirler. Teknoloji her zaman faydalı olamayabiliyor.

10- Power Desk
Masanın içine entegre edilmiş bir bilgisayar. Kablo yok, bilgisayar kasası yok, ortamdan tasarruf etmek bu olsa gerek.

9- Nethrone İş İstasyonu
Her ne kadar dişçi koltuğuna benzese de yoğun iş temposu olan yada oyun canavarları için biçilmiş kaftan. Fiyatı tam 2500 dolar.

8- Mac Sevenler için MILK Desk
Mac bilgisayarın masa içine entegre edilmiş versiyonu.

7- Corner V1 Bilgisayar Masası
Ergonomik konfor için üretilmiş bir konsept. Fiyatı 1700 Dolar.

6- Aura İş İstasyonu
Klimalı, gözleri yormayan ışık sistemi, 3 – 4 bilgisayarı monte edebilme özelliği bulunuyor.

5- Gravitonus Ergonomik İş İstasyonu
Bilim kurgu filminden fırlamış gelmiş gibi duruyor. Medikal tedavilerde de kullanılan bu iş istasyonunda klima, 5.1 ses surround sistem bulunuyor. Koltuğun hemen arkasında bir sub woofer sesi kemiklerinize kadar hissetmenizi sağlıyor.

4- Office Organix ErgoQuest 500
Tembellik için yada insan hasta olduğunda en ideal konsept. Yattığın yerden 3 monitöre hükmet. Fiyatı 4000 dolar.

3- Battle-Rig Pro
Sesi maksimum seviyede en ince ayrıntısına kadar duymak için dizayn edilmiş bir ürün. Oyun severler için ideal olabilir.

2- Total Immersion PCE
Kalkış için hazır, fırlat! İnsanda uçmaya hazır bir robot izlenimi uyandırıyor. Bu ilginç konsept sizi bilgisayar ortamının tam ortasında konumlandırıyor. Üreticisi Musculoskeletal bozuklukları önlemede en etkin konsept olduğunu belirtiyor. Fiyatı 6000 dolar.


1- Walkstation
Yada “yürüyüş ofisi” denebilir in Turkish 🙂 Bence içlerindeki en faydalı olanı. Hem spor yapacaksın hem çalışacaksın. Yürüyüş yaparken mail gönder, oyun oyna, yazı yaz. Fiyatı 4000 dolar.

Bunu da geçen internette dolaşırken gördüm. Adı “The Emperor” THX Dolby surround sistem, klima, ışık terapisi (ne olduğu hakkında hiçbir bilgim yok!), web kameralar, 19 inch’lik 3 adet widescreen monitör. Oyucular için özel dizayn edilmiş. Fiyatı ortalama $7000 dolar.

-Kaynak-
bornrich.org
One Response
  1. cengo Cevapla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.