Bir erkeği kazanmak
Menu

Bir erkeği kazanmak

erkeği kazanmak

Bir erkeği kazanmak

Kadınlar anlaşılmaz derler fakat erkeklerde kadınlar kadar karmaşık bir duygusal hayata sahiptir. Bir erkeği kazanmak sanıldığı kadar kolay bir iş değildir. Kadınlar duygularını çok çabuk belli ederken, erkekler belli edemezler. Bu nedenle kazandım dediğiniz erkek, aslında gitmek üzere bile olabilir.

Yapılan araştırmalarda, erkeklerin bakımlı ve akıllı kadınlardan hoşlandığı ortaya çıkmıştır. Bu nedenle kişisel bakımına önem veren ve akıllı kadınlar daima erkeklerin ilgisini çekerler.  Kadınların hoşlandıkları erkeğe yaptıkları kıskandırma, s**ksi giyim ve hareketler, ağlama taktikleri ise erkek tarafından sıkıcı ve gereksiz bulunuyor. Erkekler, konuşmayı kadınlar kadar sevmezler. Eğer yanınızda ki erkek suskun ve konuşmayı pek sevmiyorsa zorlamak yapılan en büyük hatalardan biri olarak kabul ediliyor. Çünkü, sürekli olarak neyin var? Beni sevmiyor musun? Niye konuşmuyorsun? Gibi sorular erkekleri sıkıyor ve ilişkiden uzaklaştırıyor. Erkek doğası gereği tek başına ve hiç konuşmadan da zevkli vakit geçirebildiğinden bu huydan vazgeçin ve yanınızda ki suskun erkeği rahat bırakın. Eğer gün içinde onu sürekli telefon ile arıyorsanız, mail ve msn’den mesaj atıyorsanız bu huylardan hemen vazgeçin.  Erkekler çalışma hayatlarına çok önem verirler ve bu ortamlarına özel hayatlarını çok az sokarlar. Bunun yanı sıra, sürekli olarak sizinle meşgul olması gerektiği imajı da yaratırsınız. Bırakın sizi özlesin ve sizi kendisi arasın. Unutmayın erkekler, ağır ve peşinden koşacağı kadınları severler. Yanınızda ki erkeğin birlikte olduğunuz süre boyunca özel sırlarını öğrendiyseniz, bu sizin özel olduğunuz için anlatılmıştır. Bu nedenle, asla öğrendiklerinizi başkaları ile paylaşmayın. Erkekler, çok güvenmedikçe asla özel sırlarını anlatmazlar. Özel sırlarını anlatan erkeğin sorumluluğunu taşıyabilen kadınlar daima erkeği kazanırlar. Çok fazla üzerine düşmek ve hayatını planlamaktan hemen vazgeçin. Erkekler, özgürlüklerini kaybetmekten çok korkarlar. Bu şekilde davrandığınızda özgürlüklerinin kısıtlandığını düşünerek sizden uzaklaşırlar.

Bir erkeği kazanmak için, onun özgürlük alanlarına müdahale etmemek, sevmek ve sabırlı davranmak gereklidir. Sevmedikçe ve saygı duymadıkça bir erkeği kazanmak imkansızdır. Unutulmaması gereken şey, erkeklerin sevildiklerini ve saygı gördüklerini çok iyi hissetmeleridir.
Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.