Menu

Bakım ve güzellik tüyoları

güzellik baş

Hayat hepimize çok hızlı. Metropol hayatında çalışıyor ve bir aile sahibiyseniz pek çok şeye vakit ayırmak çok zordur. Bakım ve güzellik için vaktiniz yoksa işte size hızlı bakım ve güzellik tüyoları ;

güzellik1

Hızlı ve güzel gözüken tırnaklar ; Tırnaklarınız hızla kenarlarından soyuluyor ve manikür hızla kayboluyorsa, tırnaklarınızı banyo sonrası tırnak parlatma süngeri ile tek yöne ovun. Daha sonra tırnak kenarlarında olan etleri geriye itin. Güzel bir törpü yapın ve nemlendirici sürün. İşte yeni manikür yapılmış havasına giren bakımlı tırnaklar.

güzellik2

Işıltılı ve parlayan bir cilt ; nemlendirici kreminizi 1-2 damla bepanten serum ile karıştırın. Tüm cildinize bunu uygulayın ve pudra veya fondöten ile makyajınızı yapın. Işıl ışıl parlayan mükemmel bir cilt sahibi olacağınızı sizde fark edeceksiniz.

Güzel ayaklar ;  Ayaklarınız ılık su ve yarım bardak elma sirkeli suya batırın. Yaklaşık 10 dakika kadar beklettikten sonra törpü ile ölü derileri alın ve nemlendirici sürün. Ayaklarınız yumuşak ve bakımlı duracaktır.

güzellik4

Bronz ten ; Bu yaz güneşlenemediniz ve cildiniz beyaz duruyorsa, altın tonlarında bir pudra ile cildinizi hafif bronz yapabilirsiniz. Geniş ağızlı bir fırça yardımı ile burnunuzu, yanakları, alnınızı ve çenenizi biraz pudralayın.

Saçta doğal dalgalar ;  Saçlarınızı yıkadıktan sonra nemliyken kalın tutamlar halinde örün. Şekillendirici bir sprey sıkarak kurutun. Saçlarınızı 2-3 saat sonra açtığınızda doğal ve göz alıcı dalgalarınız olacaktır.

güzellik3

Hacimli ve dolgun saçlar ; Saç fırçanıza sabitleyici sprey sıkın ve saçlarınızı yukarı, aşağı karıştırarak fırçalayın. Saçlarınız hacimli ve dolgun görünecektir.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.